Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Parkside ventilátor vettem a...

Parkside ventilátor vettem a Lidlben, viszont akkumlátort nem lehet hozzá kapni, így visszavinném, kérdésem az hogy visszaveszik e ha még csak be sem volt kapcsolva stb?, blokk, plussz garanciális papír megvan.

Figyelt kérdés
júl. 14. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha a termékre rá van írva hogy az akkumulátort nem tartalmazza, nem része a csomagnak, akkor csupán ezért nem kellene hogy visszavegyék.

De ettől függetlenül megteszik bármilyen indok nélkül, ha viszed a blokkot és nem régebbi a vásárlás 60 napnál.

júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kb, 1 napja vettem.

És.. a városban alig lehet beszerezni olcsóbb ventilátort, úgy vagyok vele hogy akkor inkább rendelek. Illetve megkérdeztem az ottani eladót hogy elegendő e hozzá az akumlátor, és azt mondta hogy igen, otthon vettem észre hogy az egyáltalán nem illeszkedik rá, valószínüleg arra is szükség lenne de hiányzik hozzá még egy elem az aksi amit az áruházban pont nem lehet kapni, neten pedig ahogy néztem duplán annyiba kerül.

júl. 14. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Hogy mi? Most akkor van hozzá akku vagy nincs? Nem értem a kérdést sem, most akkor mi nem illeszkedi mihez? Nem tudom a tied milyen fajta vagy hány fajta létezik, de undorító az amit a Lidl csinál. Általában a termékekhez nem ad sem akksit, sem töltőt, azt még vedd meg hozzá, amivel már 2x annyiba kerül minden, mint máshol és te tökölj azzal, hogy milyen fajtát vegyél hozzá, nem is tartós cuccok. Amit én láttam, azon egyébként rajta van, hogy nincs hozzá sem töltő, sem akku, ergo lehet éppen visszaveszik, de erre nem tudsz hivatkozni.
júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá sem töltő sem aku, nem jár hozzá, találtam ott akkumlátor töltőt, azt mondták hogy az elég hozzá.. de nem elég hozzá mert kell aksi is, ami nincs az áruházban. neten meg drágább... Talán amiatt van még meg nekik az a pár ventilátor, mert ott aksi nem kapható vagy elfogyott nem tudom.
júl. 14. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:

"találtam ott akkumlátor töltőt, azt mondták hogy az elég hozzá.. "

Rosszul mondták.

Jófogáson nézz egy akkut.

júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
néztem, és baromi drága
júl. 15. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!