Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Benne maradt a konnektorban a...

Benne maradt a konnektorban a töltő ajzat, ki akartam venni, de mikor rátettem a tetejét szikrázott és durrant is egyet, lecsapta a biztosítékot. Ilyenkor megrázott engem az áram?

Figyelt kérdés
júl. 13. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
nem rázott meg.
júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Azt észrevetted volna, ha megrázott volna az áram garantálom.
júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
64%
Ha ezt itt kérdezed akkor nem.
júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Logikusan:


Benne maradt az aljzatban a dugasztáp dugvillája vagy ilyesmi, csak nem tudom érthetően leírni. Balga módon visszatoltam rá a dugasztápot, erre zárlat keletkezett, nagy atomvillanást érzékeltem az agyamban.

De mivel az áramkör rajtam kívül záródott rövidre és én még egy apró csípést sem éreztem, így persze fogalmam sincs, hogy milyen érzés lehet, amikor az izmaim elkezdi rángatni az 50 Hz szinuszhullám.

júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!