Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple Pay-es levonások - Még...

Apple Pay-es levonások - Még mindig nincs vége?

Figyelt kérdés

Üdv! Ma reggel, ahogy felkeltem, ezek jelentek meg a telefonomon:


-Bank- Jóváhagyási kérés (ebből három), 6990 Ft CORK APPLE.COM/BILL


-Bank Regisztráció 0 Ft CORK APPLE.COM/BILL


-Bank vásárlás 6990 Ft CORK APPLE. COM/BILL


Zárolás alatt pedig ez:


Purchase/V.s.rl.s 2024.07.11 00:25:29 Terminal:05197336 CORK APPLE.COM/BILL Eredeti .ssz/Orig amt: 6990.00HUF


Nem én voltam, ezalatt aludtam.

Ja és NINCS APPLE FIÓKOM SEM!



júl. 11. 04:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
akkor mond meg te hogy szerezték meg bankártya adataidat ?
júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

#21 Én is ezt szeretném tudni.


Ami tény:


- A gépemen több vírusirtót is lefuttattam (Live rendszerűt is, melyet egy másik gépen hoztam létre) - nulla találat


- Az SSD-t egy külső tokba rakva egy másik gépen is lefuttattam több víruskeresőt - szintén semmi


(a fenti kettő műveletsor két teljes napba telt + éjszaka is futott egy ellenőrzés)


- Több bank- és egy hitelkártyával fizettem online az elmúlt időben, de csak az egyik adatai "szivárogtak ki"


- A "feltört" bankkártyával kizárólag APPLE-s tranzakciók jöttek létre, és az egész kb. fél órás időintervallumon belül.


- A családban NINCS Apple termék, Apple fiók, de ha lenne is bárkinek, a bankkártyám nem lenne hozzáadva.


- Sem az eset előtt, sem az eset után nem történt tranzakciós kísérlet, sem Apple-n, sem máshol


- Az incidens előtti napon telefonszámla-befizetést intéztem online, amelyet az OTP SimplePay rendszerén keresztül hajtottam végre.


- Az OTP Simple- hez NEM jelentkeztem be, nincs Simple fiókom, illetve a bankkártya adataim sincsenek elmentve (a böngészőben sem), hanem minden alkalommal kézzel írom be.


- Fizetéskor mindig ellenőrzöm az URL címet, és ez rendben volt.

júl. 14. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!