Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri az árát egy Apple Watch?

Megéri az árát egy Apple Watch?

Figyelt kérdés

Egy éve elkezdtem edzeni, és pár hónapja már futok is rendszeresen ami miatt többen is ajánlották már egy okos óra beszerzését. Mivel Apple telefonom van gondoltam akkor hozzá passzoló órát is szeretnék, esetleg akinek van velük tapasztalata megtudná osztani, pontosan melyik verzió a legjobb, legmegbízhatóbb, mennyire strapabírók, melyik mit tud stb.

Előre is köszönöm.



júl. 7. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók. Elsö órám az Apple Watch 4 volt, azt cseréltem Watch 7-re, most pedig Ultra 2-re. Egyikkel sem volt semmi probléma, pontosan mérnek, nem laggol a rendszer, és ahhoz képest hogy mennyi mindent tudnak az akkumulátor idö sem rossz.
júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Ha kifejezetten sporthoz kell, élettani adatok miatt, akkor szerintem nem éri meg, erre a célra vannak jobbak, pontosabbak, pl. Garmin v FitBit.
júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fmaxy ***** válasza:
100%
Nekem Series 9 van (alap GPS), ez már a harmadik. ELőtte egy 4, aztán egy 7-es volt. Megéri-e az árát? Nem. Viszont a pittyegéseivel sokat motivál, sokszor agyf@szt kapok amikor rezgeti a csuklóm, viszont felkelek járok egyet, vagy nyújtózkodom. Nézem az összesítéseket, stb. Szóval nyugodtan vegyél, főleg almás telóhoz. Én vettem rá egy tokot pluszban. Ha nagyon félted, köss rá egy Apple Care+ (nem sima Apple Care) biztosítást, ami önhibából eredő kárra is fedezetet nyújt.
júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!