Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használtan okosórát milyen...

Használtan okosórát milyen akkumulátorral illik eladni? ha eladja valaki meddig kell bírja az aksi?

Figyelt kérdés

Vagy aki vesz használtan azt nem érdekli az aksi?

Fossil


jún. 22. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Bele kell (illik) írni a hirdetésbe, hogy mennyit bír az akksija.
jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Átlagosan egy használt okosóra aksijától mennyi az elvárás?

senki nem írja a hirdetésbe. és nem mindegy hogy hogyan használjuk, pl Bluetooth bekapcsolva stb.

szóval tesztelni sem tudom hogyan kellene eladás előtt.

jún. 22. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Hordod addig, amíg le nem merül.

Átlagos használat, mintha rendesen használnád egy telefon mellett.


Két-három teljes töltés-merülés átlagát veszed, és azt adod meg


Pl. Átlagos használat mellett (bluetooth be, folyamatosan a csuklón) két napig bírja.

jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én legkevésbé az akku miatt aggodnék. Van egy több mint 4 éves Huawei Watch GT-m, aminek az akkuja még bőven 1 hetet bír,viszont az utóbbi fél év alatt, a kijelző érintésérzékenysége fokozatosan meghalt, és a tegnapi nap már egyáltalán nem reagált,így pedig használhatatlan. Tervezek venni másikat,de vagy új, vagy max 1 évest.
jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19 óra alatt merült 24%-ot, úgy hogy csak a Bluetooth volt bekapcsolva, és csak a polcon volt az időt se nézegettem rajta
jún. 23. 12:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!