Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire pontosan mutatja a...

Mennyire pontosan mutatja a messenger, hogy mikor jelentkeztél ki?

Figyelt kérdés

Tudom, egy ideig még úgy mutatja hogy online vagy, de utólag mar a kijavított időt mutatja, rá kb 4 percre.

Tehat kiírja, hogy kijelentkeztél 3 perce stb, én így lattam.


márc. 11. 23:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

A baratom mikor hazajön erdekes módon mindig kiloggazva mutatja a messenger, es ha mashol van erdekes, hogy online sokszor anelkul, hogy tudná, hogy hogyan.

Megjegyzem, csak 1 mobilt használ.

Minden misztikussá válik amint kimegy

márc. 12. 20:37
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Oké akkor fogd rá h megcsal vagy nem tudom mit szamoltal ki ebből, és inkább dobd, hátha talál valami normális embert aki nem a messenger alapján ellenőrzi. Ha bajod van vele beszéld meg vele, ne számmisztikázz a messengerrel
márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Jó lesz! Ment a zöld kéz
márc. 12. 20:46
 24/25 anonim ***** válasza:
84%

Gondoltam hogy hasonló, "párkapcsolati aggodalom vs. messenger elérhetőség" van a háttérben, mostanában az ilyenek miatt vannak a félreértések.

Én tényleg csak azt tudom mondani hogy ismerek olyat aki gépen nem is használta (nem is volt számítógépe csak egyetlen mobiltelefon, se táblagép), éjjel kikapcsolva a telefon, mégis elérhetőnek mutatta.

márc. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%

Mindig is össze-vissza mutatta!


Az üzenetek állapotát, a "látta" jelzést és az online állapotot is!

Előfordult olyan is, hogy a másik fél meg sem kapta az üzenetet, de a küldőnél a küldés után azonnal kijelezte, hogy "látta"


Sőt! A 11:40-kor elküldött üzenetre kijelezte, hogy "Látta: 8:30"


Na erről ennyit

márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!