Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha tartozás miatt korlátozták...

Ha tartozás miatt korlátozták a kimenő, bejövő hívásaimat, és a mobilnetet, de már kifizettem, akkor kb. mennyi idő, míg visszakapcsolják?

Figyelt kérdés
2 napja fizettem ki.

2023. szept. 21. 15:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Oké, így már világos. Hát akkor egyelőre várok, mert konkrétan nincs 2 napja, hogy utaltam, ma fél 8-kor lesz 48 órája igazából, de akkor feltehetően a héten már biztos nem kapcsolják vissza.


Köszönöm a válaszokat.

2023. szept. 21. 18:25
 12/19 anonim ***** válasza:

De próbáld már meg felhívni az ügyfélszolgálatot!

Tudom, ki vna kapcsolva. De próbáltad hívni?

2023. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Bakker utolsó.Ha csak segélyhívást tud indítani, akkor hogy tudná az ugyfélszolgálatot felhívni?
2023. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Majd legfeljebb bemegyek a Telekomba, aztán meglátom mi lesz.


Köszönöm még egyszer.

2023. szept. 21. 19:24
 15/19 anonim ***** válasza:

Fel tudja hívni így is. Pont azért hogy tudjon velük veszélni és visszakapcsoltatni.

De ha meg sem próbálja, akkor mit tehetünk?

2023. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Nem tud.Semmi kimenő hívást nem tud indítani,olyan,mintha nem lenne SIM kártyája ha már kifelé -befelé tiltva van.Még az is lehet,hogy már a telefonszáma sem az övé,hanem kiadták másnak.
2023. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16 ne mondj már hülyeséget!
2023. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ez nem hülyeség!A fiam így veszítette el a számát.Mire kifizette a tartozást,addigra kiadták a számát másnak.Ráadásul mivel behajtóhoz adták már a tartozását,amit 60 nap után megtehetnek,nem volt elég a szolgáltatónak fizetni,mert már nem is oda tartozott,ugyanis a behajtó cég megvette a tartozását.Szóval csomó idő volt,mire kibogozták az egészet,még be kellett fizetni a behajtó díját,hogy ne legyen tartozása,és ő előfizetést nem is tudott újat kötni X ideig,mert benne volt a rendszerben,hogy nem fizetett.
2023. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Telekomnál 60,a Vodafone-nál meg a Telenornál,mostmár Yettel 90 napot pihentetjük a számot,aztán tényleg kiadják.Nem hülyeség.
2023. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!