Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telekom visszakapcsolás ideje...

Telekom visszakapcsolás ideje mennyi idő?

Figyelt kérdés

A mai nap a telekom állítólagos díjtartozás miatt korlátozta az elérhető csatornák számát, és érezhetően a net erősségét is. Én befizettem időben ebben a hónapban a számlát, és a telefonos egyeztetés után meg is kezdték a visszakapcsolási folyamatot (még erre is rá kell fizetnem ötezret, miközben nem volt késedelmem).

Vannak ezzel tapasztalatok, hogy mennyi idő? Tudom, mennyi a legkésőbbi időpont, de átlagosan mennyit kell erre várni?



2019. aug. 16. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
72 óra max, a pénz beérkeztétől számítva.
2019. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem volt tartozásod, akkor bemész az ügyfélszolgálatra.

Volt nekem is ilyen, a kompltett mobil előfizetést szüntették meg speciel. Bementem és közölték, hogy már buktam a telefonszámot, meg csak új szerződést köthetek.

Én meg mondtam, hogy ha ők nem akarnak bukni, akkor nagyon gyorsan nézzenek utána hogy ki és mit cseszett el, van 20 percem, amíg nyugodt vagyok, utána szorulni fog aki nem volt közreműködő maximálisan.

15 perc telefonálgatást követően közölték, hogy legyek türelemmel, megoldják, csak kell még egy kis idő, addig kérek-e kávét, vagy valamit?

Végül fél óra múlva az új sim már a telefonban csörgött, és kaptam 2 havi díj elengedést, meg ingyen netet.

2019. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt hátralékod miért is kellene fizetned?
2019. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert nem fizetett. Véletlenül nem szoktak korlátozni senkit. Ha azzal játszadozott, hogy befizetési határidő után fizetett hetekkel, mert tudta, hogy a figyelmeztető smsből kettő megy ki (mindkettő 750 vagy hány Ft) és a második sms után van még 5 vagy hány munkanap a korlátozásig, majd benézi a sárga csekk átfutási idejét (3-4 munkanap), akkor: ÍJ.
2019. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!