Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Káros lehet a szervezetre a...

Káros lehet a szervezetre a fémdetektor, ha ráirányatjuk? Milyen elven működik?

Figyelt kérdés
Gyermekeim játszottak vele ismerősöknél, és egymásra irányították. :-( Félek, hogy káros lehetett rájuk:-(
2010. okt. 15. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az nem sugároz, vagy ilyesmi! Egy tekercs van benne, ami a mágneses lesz a benne folyó áram hatására, és a mágneses tér változásával jelzi a fémet :)
2010. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj, köszi szépen a megnyugtató választ!

A kicsi még csak 2 éves, többször is a hasához tették,meg maguknak is, ahogy elmesélték, mire én észrevettem! Féltem, valami gond lehet belőle! Szép napot neked!

2010. okt. 15. 09:07
 3/3 anonim válasza:
Nincs benne semmi káros. Ha a mobilodat a fejedhez mered emelni akkor ezt is lehet. Akár vele is aludhatsz.
2012. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!