Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dewalt utvefuro csavarbehajtot...

Sebastian3396 kérdése:

Dewalt utvefuro csavarbehajtot veletlenul vas furasa kozben atkapcsoltam utvefurora.Karosithatta a gepet? Vagy par masodperc nem tett kar benne?Idobe eszre vettem persze es megaltam vele.Koszonom valaszotok

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, hogy észrevetted, gondolom vert akkora ricsajt, hogy még a temetőben is felnéztek a halottak, hogy ki a fene fúr vasat ütvefúróval????

Nem lett semmi baja! Ha annyi söröm lenne ahányszoer így jártam, én lennék a pécsi sörgyár.

2023. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy barom voltam.Koszonom a valaszt.
2023. júl. 14. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül benned okozhat kárt, ahogy a csuklóízületed körül a folyadék felpezseg, a hallószőreid kócba állnak, és a hirtelen felordítástól két napra elmegy a hangod. Az edzett anyagok bírják a strapát szerencsére.
2023. júl. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a fúrószár nem biztos, hogy megköszönte.
2023. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!