Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van mostanában az, hogy...

KornoWolF kérdése:

Miért van mostanában az, hogy bármelyik filmet nézem pl közép hangerőn. De alig hallani mit beszélnek,a zaj pedig iszonyú hangos?! Hogyan lehetne ezt helyre hozni?Mert igazából nagyon sok ismerősömnek ez a problémája, sajnos nemtaláltam semmit eddig.

Figyelt kérdés

#film #hangos #mozi #hang #halk #Hamgbeállítás
2023. jún. 29. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek "gyári" filmek vagy magán felvételek?
2023. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs az ekvalizer elállítva?
2023. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Alacsony a jel/zaj viszony a hangnál.
2023. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Várjál egy kicsit.

Kitaláljuk hogy min nézed a mit. Annyi már biztos, hogy elektronikus eszköz lehet nagy valószínűséggel, ha a kategória stimmel.

2023. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 47. ***** válasza:
Mert 5.1-es filmet nézel és nincs közép hangszóród.
2023. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. A beszédet alig hallani, nehezen lehet érteni, de minden zaj, és főleg a zene üvölt. Eddig azt hittem, direkt üvölttetik a zenét minden filmben. A TV-ben adott és a Netflixről nézett filmekkel is ezt tapasztalom, sőt a letöltött filmeknél, és a régebbi gyári DVD-knél is. Van viszont egy jó minőségű gyári Bluray lemezem, kifejezetten sok zene van a filmben, de soha nem túl hangos, a beszéd is tökéletesen érthető. Film elején beállítom a hangerőt, utána hozzá se kell nyúlnom a távirányítóhoz, végig tökéletes. Akkor hogy is van ez? Mégse múlhat a technikán. A DVD-ket is ugyanezzel a bluray lejátszóval nézem, a Netflixet is szoktam arról, és néha a pendrive-ot is abba dugom.
2023. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ezert kell kulon center de mivel arra b@szol hogy leird milyen hangfalon vagy a beepitett tv hangszoron nezed ezert lehetetlen segiteni...
2023. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elnézést mondenkitől, bármilyen tv készüléken és bármely szolgáltató. Netflix, HBO, Disney, stb. Itton samsung tv van, de az LG is ugyan ilyen!
2023. júl. 2. 12:46
 9/12 47. ***** válasza:
De nézd meg, mind 5.1 hang. Neked meg van kettő a tvdben. Tölts le egy ac3 hanggal rendelkező filmet és fogadok veled, hogy jó lesz. Az általában csak sztereo.
2023. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 nálam nem azon múlik. Amelyik jó, az 5.1-es és a TV saját hangszórójáról tökéletes. (6-os vagyok)
2023. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!