Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van valami keszulek erre a...

Van valami keszulek erre a problemara?👇

Figyelt kérdés
Emeletes hazban lakom es felettem nagyon duborog a csalad aki ott lakik. Az egy alberlet, igy mar laktak ott elotte, es ez a problema nyilvanvaloan felmerul, hogy hangosan mennek, mert ez ilyen. De az elozo lakosoknak egyszer szoltam es visszafogtak magukat, nem kellett tobbet szolnom nekik. Viszont a mostani hajnali 3-kor ossze-vissza rohangal a hazban. Ott mentem fel NEGYEDSZERRE, hogy legalabb este hadd tudjak aludni. Engem neznek hulyenek, es igy nagyon nem pihenteto az ejszaka, pluszba ra meg ez a meleg. Fel szeretnem venni, hogy megtudjam nekik mutatni, hogy milyen hangosak. Valami keszulek erre? Felek, hogy a telefon nem veszi be azt a hangot.

2022. júl. 25. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Hiába fogod felvenni, ha a szóból nem értenek abból se fognak.


Mivel albérlet, azt javaslom a tulajdonossal beszélj.

2022. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért próbáld csak meg telefonnal. De ne telefonon játszd le nekik, hanem egy nagy hangszórón. A telefon hangszórója nem adja vissza élethűen a hangokat, különösen az ilyen dübögéseket, mély hangokat.

Vantermészetesen sokféle miktoron amivel tökéletes felvételeket lehet készíteni, de gondolom nem szeretnél minimum 50-60 ezret kiadni egy ilyenért.

Csináld azt, hogy hívd le valamelyik nagyokos a fentiek közül, azt amelyiknek a legnagyobb a szája és halgassátok meg együtt nálad, hogyan mozognak fent a többiek.

Sajnos sokat nem tehetsz ellene, max elköltözöl. Én is voltam így, nekem szerencsém volt, 1 éven belül továbbálltak. Éjjel 2-kor állt neki porszívózni meg mosni a majom. Mondjuk én nem mentem fel, hanem a gázcsövet ütöttem egy vasdarabbal és ordítottam, hogy ... azt inkább nem írom le, hogy mit.

2022. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tulajdonossal kéne beszélni, akár ki is írhatná a leendő lakóknak, hogy lehetőleg maradjanak csendben, bár aki magától nem képes erre, annak hiába. Ha felvennéd és lejátszanád minden hangos lakónak (ehhez jó mikrofon, és valami nagyobb BT-hangszóró kéne), nem biztos, hogy érdekelné őket, pénzkidobás lenne. Esetleg dörömbölj fel pl. partvisnyéllel, vagy vegyél valami nehéz sodrófát ilyen célra.
2022. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!