Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol van győrben olyan szervíz...

Hol van győrben olyan szervíz ahol meg tudnám csináltatni sony fényképezőgépem?

Figyelt kérdés
olyan helyet irjatok ahol meg is csinálják a fényképezőgépemet,és nem fizetek többet mint amennyibe került.köszi.
2010. okt. 10. 09:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

figyi, van a Sonynak is egy viszonteladói hálózata, mint ahogyan minden nagy cégnek, na náluk tuti tudsz aksit rendelni, de töltőt felesleges ! ha csak nem akarsz egyet tartalékba ... én amilyen paranoiás vagyok, persze azt is beszereztem + egyet, mert most már nem lehetne pl azt se az enyémhez, sajna ilyen ez az iszonyú technikai fejlődés, h eltelik fél év és már jön az új modell, aztán az előzőhöz sehol semmi.


Én pl Samsung kamerával jártam úgy h a vezérképviseletet megkerestem és kiderült, h az egész országra összesen egyetlen egy db tartalék töltőt és egy db tartalék aksit adtak nekik az én típusomra, ennyire durva, na én meg azonnal megvettem mindkettőt persze, szóval csak azért mondom, el se hinnéd, mennyire nincsenek felkészülve a nagyobb cégek se az utánpótlásra ... lényeg h vedd meg, aztán jónapot, őket nem igazán érdekli mit csinálsz, vagyis az érdekli h ne kapj már fél év múlva semmit hozzá, aztán vedd meg az új modellt, ez szándékos üzleti húzás a részükről ... Nyilván a Sony se kivétel. Az nem poén nekik, ha te 10 évig tudsz valamit használni, ne viccelj :)

2010. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
bevallom lusta voltam rákeresni, de írd meg az aksi típusát és megkeresem neked, ahol kaphatsz olyat !
2010. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!