Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol van győrben olyan szervíz...

Hol van győrben olyan szervíz ahol meg tudnám csináltatni sony fényképezőgépem?

Figyelt kérdés
olyan helyet irjatok ahol meg is csinálják a fényképezőgépemet,és nem fizetek többet mint amennyibe került.köszi.
2010. okt. 10. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni de ezeket a modern digit gépeket tulképpen lehetetlen szervizelni ... tudod ezeket csak egyszer rakják össze gyárilag, na most azt ha valaki megbontja, mindegy milyen szakember, azt a jó isten nem rakja még egyszer úgy össze, hogy az egész optikája működjön is jól, mert technikai képtelenség


szóval ... lehet ám h jobban jársz ha nézel egy újat, ha már nem garanciális, hidd el, mindent összevetve jobban jársz, bár nemtom mi a baja, de azt tudom, h ezeket képtelenség már úgy javítgatni mint a régi kis analóg filmes gépeket sajnos, én is jártam így, és közölte a szakszerviz h irány a kuka, nem lehet ezzel mit tenni sajna


szóval a nagy modernitás átka, h amennyire összetett és modern, na ugyan ennyire kényesek is, és a szervizelés tulképpen maga a képtelenség, de azért ... hallgass meg mást is, héátha tud tanácsot adni, én csak a többszörös tapasztalatomat írom le, nekem már kis vacakkal is megjátszotta ezt meg komolyabb bridge géppel is, és mindegyiknek kuka lett a vége

2010. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amúgy milyen típus ??
2010. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sony dsc-w110s és ha csak az aksijával lenne gond?akkor is kuka a vége:(?
2010. okt. 10. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Repeta Super Győr, lajta u-ban pró báld meg. ott elég ügyesek a szakemberek
2010. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyi, oké, csak ez nem ügyes szakember kérdése sajnos, hanem iszonyatosan bonyolult és emberi kéz által beállíthatatlan technikáé. Érted, azt ha szétkapják, még erre specializált technikával se nagyon sikerül még egyszer összerakni, főleg az opticát, sajnos ez a digitális világ.


Na de most írod, hogy csak az akksijával van a gond ... hát nézd, van jó pár üzlet, ahol tulképpen akármilyen akksit beszereznek neked, ha éppen nincs is, sztem akksival ne problémázz, az egyértelműen kuka, és rendelj újat. Tudom, az se olcsó, de ugyan ezt tudom elmondani ezekkel az új szuper Li-os akksikkal kapcsolatban is, hogy persze szuperek stb, na de legalább ennyire kényesek is, főleg a hőmérsékletre. Én is a Panasonicomat egyszer hagytam csak kint az autóban a baromi nagy hidegben, és mind a 4 tartalék akksinak annyi lett, és darabja 13 ezer persze, most meg már azt se tudom, lehet-e egyáltalán kapni, én azért is szerelkeztem fel tartalék darabokkal, én neked is ezt ajánlanám, ha már egyszer kapsz valahol, akkor ne 1 db-ot vegyél, mert aztán pl fél év múlva meg már képtelenség lesz hozzá szerezni, minél inkább kifut az adott típus, annál kevésbé van hozzá bármi is.


Na de és az akksiddal mi a gond? Csakis kizárólag akksi vagy ez hogyan érinti a gépedet? Érintkezéssel van gond ? Mert azt még talán érdemes megpróbálni javíttatni, ahhoz nem kell a gépet szétkapni. Bp-en a Fotomarket beszerez neked elég sok típusú akksit, ott is próbálkozhatsz, meg a GP is nagyon sok típust tart, de persze a Sonyt is megkeresheted direktbe, max ők mondanak pár hivatalos forgalmazót.

2010. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy pontosan az aksija a gond vagy sem.Csak sejtem.Azt írja ki gép hogy csak komatibilis akkumlátorral használja.fel van töltve az aksi és bekapcsolom és magától kikapcsol.Ebböl gondolom h aksi gondja lehet.Szerinted?
2010. okt. 10. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:

1, arra h kompatibilis, sokszor nem kell adni, mert védik a márkájukat, és ezért elijesztenek persze, hogy csakis az ő méregdrága akksijukat vedd meg, holott lehet h harmad árton is van utángyártott, ebben ennyi a lényeg


2, na most a másik, hogy feltöltve is azonnal kikapcsol, hááát ismerve a Li-akksik kényességét, én még mindig az akksira szavazok !! szóval ne dobd ki a gépet! rendelj egy új akksit, és meglátod, de sztem baromi nagy az esély, h azzal lesz gond (multiméterrel mérted már amúgy?)


és nekem is volt ám ilyen jelenségem pontosan, azért gondolom, és nálam is az akksi volt a ludas, újjal már ment rendesen, mindössze akkor meg egyetlen óra napszúrástól kampec lett neki (mondtam h sajnos a Li-ionos aksik iszonyúan kényesek, de ISZONYÚAN !!!!)


szal sztem vegyél újat, annyit mindenképpen megér, nem lesz ott más probléma, figyeld meg ...

2010. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!Még azt szeretném megkérdezni,hogy hol lehet ilyen aksikat kapni? És akkor töltöt is kell hozzá vennem vagy jo a régi is hozzá?
2010. okt. 10. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű, nézd meg a neten, ott biztosan meg tudod rendelni. Győri vagyok, de hogy pontosan ilyen aksit és töltőt hol lehet kapni, én már meg nem mondom neked, semmi sem jut eszembe hirtelen.
2010. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem, nem, dehogy

a töltő marad, annak nyilván nem lett baja, csak talán te sem emlékszel, de valami érhette az aksit (írtam már h leginkább az extrém hidegre és melegre allergiásak, na meg a teljes lemerítésre ... olyannyira, hogy akár polaritást is cserélhet ..)

2010. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!