Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltem egy laptopot....

Rendeltem egy laptopot. Kibontottam, bejelentkeztem, de nem vagyok vele megelégedve. Még visszaküldhetem?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok a Microsoft-fiókomból ki jelentkezni?

2022. máj. 17. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha hibás, igen. Ha csak lassú, akkor nem, mert te választottad, a kiírt specifikációk alapján lehetett tudni, hogy nem lesz gyors.
2022. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha netről rendelted és futár vitte házhoz, akkor minden gond nélkül el állhatsz a vásárlástól, de ne halogasd sokáig.
2022. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Online rendeléseknél van elállási jog, azaz az átvételtől számítva 14 naptári napon belül visszaküldheted a terméket bármilyen indoklás nélkül. (A postaköltség téged terhel és az eladó nem köteles visszavenni a terméket, ha abban bármilyen kár keletkezett a használat során.) Biztos van ÁSZF az oldalon, ahonnan rendeltél, olvass bele, hogy hogyan működik a visszaküldés.

A Microsoft-fiókból való kijelentkezés egy gyors Google keresés, most nem gépelném le a folyamatot.

2022. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan rendelted?

A Recovery módot használd, azzal visszaállítod a gépet gyári állapotba.

2022. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 17. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Te rendelted, tehát te tudod, hogy mit. Ha lassú, ha túl kicsi a kijelzője stb. az nem ok arra, hogy visszaküld, de megteheted. Egyáltalán, milyen laptopról van szó?
2022. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Simán visszaküldheted 14 napon belül, akár akkor is ha csak a színe nem tetszik. Arra kell vigyázni, hogy ha postázod, akkor rendesen be legyen csomagolva, ne érhesse sérülés útközben. ÁSZF-et olvasd el mi a pontos menete. Amúgy mi a bajod vele?
2022. máj. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!