Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xiaomi Mi Band okoskarkötőhöz...

Xiaomi Mi Band okoskarkötőhöz honnan lehet tudni, hogy milyen pótszíjat vegyek, ha egyszer az órán nincs típusszám?

Figyelt kérdés
Anyukás okoskarkötője, de már egy ideje nem hordja, mert a szíj elszakadt. Sajnos nincs meg a doboza, sem a rendelés adatai, egyébként is ajándékba kapta mástól. Annyit tudok, hogy szerintem Xiaomi Mi band, de nem tudom, hogy mi a pontos száma. A szíjon ez a jelzés található: XMSH04HM CMIIT ID:2016DP1226, viszont azt találtam, hogy ez a szíj többféle Xiaomi Mi bandnál volt, nem csak egy típusnál. Okoskarötőben semmilyen beállítások vagy névjegy nincs, eleve nincs menüje, csak mutatja az időt-dátumot, mér pulzust-vérnyomást, és ennyi. Valakinek esetleg van ötlete, hogy hol lehetne szíjat venni? Gondolom csak másik ilyen gagyi szilikonszíjat lehet venni hozzá, de a típus azért lenne jó, mert hátha sikerül valami jobb szíjat szerezni a típusnak megfelelően, mint ami volt.

2022. ápr. 27. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az kellene, hogy xiaomi mi band, band 4, band 5... Hogy úgy hanyas. Nem kell hozzá típus szám. Ezekre próbálj rákeresni neten. Kialakításból, méretből, töltési kivitelezésből látszana. Van ami nem ez a "gagyi szilikon", hanem fém láncos, vagy szövet szíjas. Bár azok nem hivatalos gyártói szíjak. Nem tudom mennyire lenne jó.
2022. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi Mi Band 2 lesz.
2022. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Bluetooth kapcsolatoknál látod, hogy mi a neve. És a hozzávaló zepp life alkalmazás is írja.
2022. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Xiaomi Mi Band 2 valóban!
2022. ápr. 28. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!