Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Már tényleg javithatatlan a...

Már tényleg javithatatlan a W4D-D4180DB tipusszámú VHS/DVD felvevős kombóm?

Figyelt kérdés
Elvittem a szervizbe és azt mondták, hogy a fővezérlőpanel tönkrement és nem tudják megjavitani. Ha begudom a 220-ba akkor világit rajta egy kis lámpa de a távirányitóval nem tudom bekapcsolni. Ha belerakok egy kazettát azt beveszi de nem adja már ki csak ha leveszem a tetejét és egy lámpával odavilágitok. Van esetleg valami megoldás még?

2017. aug. 26. 21:21
 1/4 anonim válasza:

igen. Addig keresel szervizeseket, nem muszáj személyesen, csak emailben, telefonon, amíg valaki azt nem mondja, hogy van hozzá alkatrésze.

Ez türelemjáték.


Minden esetre, ha elromlott, a kazikat akkor sem szabad kidobni, mert egy, azaz 1 darab VHS manapság már 7-8000 forintot ér.

2017. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény.... Köszi a választ!!
2017. aug. 26. 23:49
 3/4 anonim válasza:
amit még megtehetsz, és én megtenném a helyedben, hogy ha valahol, bontó szervizben, vaterán, akárhol ráakadnék egy azonos lejátszóra, akár üzemképtelen is lehet, megvenném. Alkatrésznek, hogy amikor legközelebb elromlik valami, ne kelljen vadászni az alkatrészre.
2017. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nontau ***** válasza:
Hiteles a szerviz?, komoly embereknek látszottak? A hibajelenség valóban érdekes és vezérlő panel hibára mutat. Gondolom lehet vásárolni már olcsón hasonló terméket, esetleg ebbe az irányba célszerű menni.
2017. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!