Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Vodafone,...

Mi a véleményetek a Vodafone, mint tv...internet...telefon...mobil szolgáltatóról?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem inkább negatív, mint pozitív tapasztalataim vannak. A nettel szerencsére nincs problémám (több olyat ismerek, akinek van) de a telefon nekem tragikus. Nagyon sokszor nincs térerőm ott, ahol egy telekomosnak simán van, és még csak nem is a készülékkel van baj. A hűségidő lejártával én biztos, hogy váltok.
2022. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az igazi probléma az és ezt már sokan elfelejtették, hogy amikor az úgynevezett különféle szolgáltatásokra gomba módra szaporodott szolgáltatók születtek akkor mindenki pirosra tapsikolta a tenyerét mondván, hogy az csak nekünk jó ha sok-sok szolgáltató van mert egyrészt alacsonyan tartják az árakat másrészt egymással fognak versenyezni a minél jobb szolgáltatásért és nekünk csak annyi lesz a dolgunk, hogy válogassunk közöttük és ihaj...


Nahát mára ebből a délibábból semmi nem lett.


Mindenhol csak a panasz, ez nem jó, az nem jó, az árak az egekben, a szolgáltatás csapnivaló, stb.


De ez az egész folyamat természetes és logikus.


A rendszerváltás NEMCSAK a fentiekkel etette meg az embereket és idő kell ahhoz, hogy az emberek ismét öntudatukra ébredjenek (ez nem megy egyik napról a másikra) és bizony el fog jönni az idő amikor a szemrebbenés nélkül a szemedbe néző szolgáltatóra (amint éppen az aktuális átverését próbálja véghezvinni) ráborítod az asztalt. Az emberek a rendszerváltással birkává alakultak DE az emberi természet már csak olyan, hogy egy ideig tűr mint az igába hajtott barom de éppen attól ember, hogy egyszer csak kicsordul a pohár és felemeli a fejét és...


És azt ami az és után következik azt felejtették el azok akik azt hiszik, hogy az emberekkel mindent de mindent meg lehet csinálni.

2022. ápr. 21. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vodás vagyok, egész Európában rendesen működik a telefon és a netem is. Bár én nem eldugott falvakba járok. A telefonos ügyfélszolgálat olyan, amilyen, de ez minden nagyobb szolgáltatónál így nem működik.
2022. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!