Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől lett a vodafone ilyen...

Mitől lett a vodafone ilyen 'tré' szolgáltató szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
A Telenor jobb? Én telenoros vagyok,sosincs térerő.
2021. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
csak azt tudom,milyen lett a voda..
2021. nov. 13. 08:23
 3/18 A kérdező kommentje:
egyébként nem vigasztal,ha az is sz@r..
2021. nov. 13. 08:34
 4/18 Vortrex ***** válasza:
80%
Mióta volt/tart náluk egy nagyobb rendszer átállás, azóta elég gagyi minden online ügyintézés, értem itt hogy a MyVodafone app se mindig működik, az online pénz befizetés is egy érvágás, meg a dominósoknak random sms-eket küldözgetnek, de alapjába véve nekem a havi 3gb netet és a telefont zavartalanul biztosítják, szóval annyira nem panaszkodom
2021. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Én már voltam mindhárom szolgáltatónál. Nálam abszolút a Telenor volt a legtrébb. Vodafonenal úgy vagyok hogy elmegy, megyeget.
2021. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Több mint 20 éve vagyok a Vodánál, soha nem volt vele semmi bajom. Neked mitől "tré", konkrétan mi a gondod velük? Mert ez, amit kiírtál, nem egy értelmes kérdés hanem egy dedós hisztizése.
2021. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Pelenkásfiú ***** válasza:
88%
#4 Ott már nagy baj van, ha a Vodafone küld sms-eket a Domino csomagosoknak, mert az a Telekomé. :D
2021. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Vortrex ***** válasza:
63%
Akkor a feltöltősöknek.. 🙄
2021. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem szerződéskötéskor "vertek át" a Vodánál. Nem nagy összeggel, kb. 2000 forinttal. De ugye akkor derült ki, amikor már aláírtam a 2 év hűséget. Amint lejárt, azonnal eljöttem tőlük. Elvből.

A Tcomnál is rettenetesen kitoltak anyámmal.

A Telenornál vagyok 20 éve, mindig is elégedett voltam a szolgáltatással.

2021. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

#6:

Az a baj, hogy a Vodafone-nál már nyár óta csak szinte egy helyben áll az egész rendszer.

Az online önkiszolgáló rendszerük romokban áll, és néha szinte használhatatlan, nyár óta ott sincs térerő, ahol addig volt, és téves SMS-eket küldnek a feltöltőkártyás ügyfeleknek arról, hogy a számlát sikeresen befizették. Na de milyen számlát, ha ők feltöltőkártyások?

Szóval a mobilfelhasználóknak igen is van okuk a panaszra.

2021. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!