Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől lett a vodafone ilyen...

Mitől lett a vodafone ilyen 'tré' szolgáltató szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 08:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10-es

Értem. Én nem tapasztaltam ilyent ( két előfizetéses - flottás - kártyám van, és két feltöltős kártyám - egy az édesanyámnál, egy az anyósomnál -), de ettől még lehetséges.

2021. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálam a tv sugárzás vacakol. Havonta pár alkalommal széttörik a tv adás, nézhetetlen. Bejelentem, ők meg a távolból megszerelik és üzengetnek, hogy jó lett e, nézzem meg. Rendszerint akkor, mikor nem vagyok otthon.
2021. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi a családban 15+ éve Vodafone előfizetők vagyunk, soha nem volt velük probléma. Mindig mindenhol volt térerő, akár telefonálásról, akár internetezésről volt szó. Tény, hogy az új alkalmazás sokszor nem működik rendesen, de mivel mi csak arra használjuk, hogy megnézzük a számlát mennyit kell fizetni, így engem sokban nem zavar, ha más funkciója nem működik. Plusz mostanában elkezdték emailben kiküldeni a számlát, szóval az alkalmazást sem kell már használnom.
2021. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem hiszti,van náluk feltöltőkártyás kb.20éve az nagyjából OK.4éve előfizetéses,eddig semmi probléma/csak kisebb/.utolsó 2hónapban nem hajlandóak csekket küldeni,2x voltam az ügyfélszolgálaton,nem tudják miért...azt javasolták hívjam fel az ügyfélszolgálatot..abszurd nem????tehát volt tudomásom szerint 1db befizetetlen számlám,ami 1perc alatt kiderült,hogy kettő,amiről természetesen nem kaptam sms-t,az elsőt is a feltöltősre küldték amúgy...most tehát kifizettem 2havi számlát,ami formailag olyan,hogy sztem ha a NAVembere meglátja,eret vág magán...a végén felém fordította a monitort,nézzem meg,ő igényelt csekket,de garanciát nem vállal..erre megkérdeztem kihez volt szerencsém,válasz:nem kérdezhetem meg!!!ez ma délelőtt történt most értem haza...eger agria park vodafon kirendeltség....na ez a hiszti tárgya..egyébként érdekes emberek vannak rögtön a problémát felvető embert próbálják hülyének beállítani..egész életemben figyeltem rá ne legyen tartozásom,de majd a voda megoldja!!!
2021. nov. 13. 14:04
 15/18 Vortrex ***** válasza:
100%
Jaaa amúgy ez tényleg gázos, emlékszem pár hete egy határidős céges számlát nem bírtam befizetni, mert nem engedte a rendszer, amire azt a választ adták, hogy akkor fizessem be akkor, amikor engedi... LoL
2021. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
na de pl.-ul ezeket a csúszásokat hogyan lehet igazolni?
2021. nov. 13. 18:10
 17/18 Vortrex ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy nem lesz belőle probléma, és végülis tényleg nem volt. Mondjuk nálam ki sem írták a tételt, amit határidőre kellett volna befizetni, szóval mondhatni védve voltam, hogy egy 24-én kiírt tételt nem fizettem be 20-ig, de tényleg röhej.
2021. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nekem a TV és otthoni internet szolgáltatással van bajom.

Hogy mitől lett ilyen, azt nem tudom, de kiakadtam tőlük.

Egyszerűen nincs adás, connect box újraindítás nem segít, internetet 4 méter távolságból már nem fogja, ügyfélszolgálatta ha felhívom, mindent rendben lát, de mégse jó semmi, ilyenkor mi van?

Connect box cserekor aláírattak vmit, természetesen új hűségidő volt benne, 2 év!

A szolgáltatás minősége értékelhetetlen, és már nem küldenek mailt sem, hogy te hülye fizess, hanem ráverik a 4000 Ft-os visszakapcsolási díjat egy kis késésért.

Nagynéném sem kapott csekket, kiderült, hogy már nem küldenek, myvodafone app-on keszteül kell. Nagynéném 60 éves és bár okostelefonja van, de nem ért hozzá. Akinek régi telefonja van akkor az le van sajnálva?


Nagyon bosszantó ez az egész!

2021. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!