Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen iPad-et vegyek?

Milyen iPad-et vegyek?

Figyelt kérdés
Elsősorban jegyzetelésre és tanulásra szeretném használni (ezért tervezek mellé venni egy applepencil-t is!), persze nem csak erre hanem szórakozásra is például Netflix, HBO GO. Nagyon sok választási lehetőség van ezért fordulok hozzátok! Szerintetek nekem melyik készülék érné meg jobban. Gyűlölködő válaszokat nem szeretnék, és azért iPad-et szeretnék vásárolni mert szimplán megvagyok elégedve az Apple-el (nem nagyzolásból)!! Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! Legyen szép napotok!

2022. febr. 26. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezekre a legolcsóbb új iPad is maximálisan elég.
2022. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
új vagy használt? Mennyi pénzt szánsz rá?
2022. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék újat, viszont kíváncsi vagyok a használtakra is ( persze ami szinte új àllapotú). Kb 200000ft forintom van rá (ebben az árban szeretném hogy benne lenne az applepencil is)
2022. febr. 26. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén sokat filóztam, amikor az asszonynak megvettem az iPad-t, hogy használt vagy új legyen. Az a komoly, hogy a használtak alig olcsóbbak, cserébe hamarabb ér véget a SW támogatása, nincs garancia, stb. így végül a legalapabb iPad-t vettem.


Az első voltam.

2022. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az iPad 9 135k, amellé még belefér egy Pencil is.

Arra figyelj, hogy csak az az első generációs Apple Pencil működik.

2022. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen a válaszokat! Szerintem a Ipad 9 mellet fogok dönteni! 😉
2022. febr. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!