Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen billentyűzetet vegyek...

Milyen billentyűzetet vegyek 8. generációs iPad-re?

Figyelt kérdés

Szertnék az iPademre billentyűzetet venni.


Még nagyon új vagyok ezekben a témákban, ezért is kérem a Ti segítségeteket.

A lehető legolcsóbban szeretnék kijönni belőle. Hol tudnék kb. 20.000 forintból megbízható internetes oldalon rendelni?

Illetve a következő kérdés azoknak szól, akik már rendelkeznek ilyen kütyüvel: megérte? Könnyű használni?

Most sok fiatal hülyének nézhet, hiszen a mai világban ezek már alapvető dolognak számítanak. Sajnos az én 65 éves fejem ezt még/már nem érti meg.

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!!



2021. szept. 26. 11:14
 1/5 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem írni hogy magyar nyelvű billentyűzetre van szükségem.
2021. szept. 26. 11:16
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Bár nincs iPad-em, tudtommal bármelyik Bluetooth-billentyűzet megteszi. A Rapoo pl. teljes méretűt is gyárt egérrel együtt kb. 10e Ft-ért.
2021. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Igen, bármelyik bluetooth-os billentyűzettel működik az iPad. Persze amik nem az iPadhoz készültek azokat nem lehet rácsattintani, kell az ipadnak egy külön tartó vagy támaszték.

Azok a billentyűzetek amiket tokformájában rá lehet tenni az iPadre, sajnos elég drágák....


Az iPad 8 egy kiváló termék, jó választás volt.

Bármi kérdés felmerül a kezeléssel kapcsolatban , itt a gyakorin szivesen segítünk!

2021. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

közben találtam egyet:

Logitech K380

emag-nál 14.390 Ft


[link]


[link]

2021. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, vettem egyet! Szép napot mindenkinek!
2021. okt. 6. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!