Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi egy 2017-es...

Szerintetek mennyi egy 2017-es macbook pro ára?

Figyelt kérdés

A kérdés önmagában hülyeség lenne, viszont azért kérdezem mert elbizonytalanodtam, hogy annak amit találtam az ára alapján biztos lehet valami hibája.

Használt laptopot nézegettem, és találtam egy Macbook Pro 2017-es evjáratú 16gb ram i5 processzoros és 250 gb SSD és toucbar érinző sávos. Ez mind nagyon jól hangzik, nemis írnak hibájáról, képek alapján is jó, de csak 80 ezer forint? Kérdem én, lehet ennyiért egy ilyen jó laptopot venni?



2021. nov. 8. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az akkumulátora halott?
2021. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nemis írnak hibájáról"

vagy hazudnak, vagy elírták az árat

2021. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az akkumulátorra énis gondoltam, dehát ha még kuka is akkor is 50 ezerből belehet szerelni egy újat és ha azt hozzáadom az árhoz még az se durva.
2021. nov. 8. 20:14
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Igen, énis ezt gyanítom, csak nem értek túlzottan laptopok ár érték arány megállapításához :D ezért írtam ki a kérdést.

A hirdetésben amúgy azt írták kihasználatlanság miatt válnának meg tőle.

2021. nov. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!