Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon TS3151 nyomtatóm van.A...

Canon TS3151 nyomtatóm van.A patront töltetni szoktam bele,de az utóbbi két töltés után valamiért nem akar feketével nyomtatni.Rögtön patron behelyezés után se nyomtat.Valakinek valami ötlet mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mindent ellenőriztem rajta,jól van behelyezve a patron(csináltam már akkor működött),megtörölgettem ahonnan kifolyik a tinta.Mindíg töltött patront használtunk és jó volt...eddig.
2021. okt. 4. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Indíts el egy fejtisztítást. Ha van olyan opció, az alaposat válaszd. Ha ez 2-3 futás után nem segít (nyomtass egy tesztoldalt minden futás után), akkor beszáradt a fej.
2021. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy patront nem lehet csak néhányszor újratölteni, utána "kapufa".

Ha töltetted, akkor annak a működésére is van garancia. Ha nem működik, kötelesek visszavenni/másikat adni (a töltés helyén ki kell legyen írva a tájékoztatás. Ha nincs, oda többet nem szabad menni)

2021. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!