Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kapható olyan készülék, ami...

Kapható olyan készülék, ami ránézésre egy füllhallgató, de ha felveszem akkor megértem olyan közelembe beszélő emberek beszédét amit nélküle nem értek meg csak azt hallom, hogy valamiről beszélnek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul olyan élettelen szar vagy, aki ki szeretné hallgatni mások beszélgetését :D Gratulálok, nagyon büszke lehetsz magadra!
2021. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#8: Minek ebay? Ha kínából rendeled, vámkezeléssel meg ÁFÁ-val már úgyse lesz olcsóbb.
2021. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Még mindig olcsóbb, csak nem annyival, mint rég.
2021. júl. 26. 14:32
 14/17 anonim ***** válasza:

Jézusom!

Tessék, találtam olcsóbbat: [link]

Ez 2990 Ft, plusz 990 pick pack pontra a szállítás, tehát 3980

Namármost ha eBayről rendeled, akkor 499 Ft vámkezelési díj, plusz 27% ÁFA (ami a teljes díjra, tehát a szállítási költségre is rájön), szóval cirka 9 dollár alatt kellene lennie szállítással együtt...


Amióta bejött ez a szabályozás már nem éri meg semmit rendelni eBayről.

2021. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem az ebay az egyetlen hely
2021. júl. 26. 15:42
 16/17 anonim ***** válasza:

Például az iPhone tudja ezt. Ha a gyári vezetékes fülest használod, vagy valamelyik Airpods-ot akkor be lehet kapcsolni az Élő hallgatást. Az iPhone mikrofonjával érzékelt hangot továbbítja erősítve a fülesbe. Airpods-al használva több méterre is elteheted magadtól a telefont és hallgatózhatsz.

Au új iOS-ban meg már például az Airpods Proban aktiválják azt a funkciót, hogy a mikrofonjaival észlelt hangot felerősítse.


Jó tudom most majd az mondod, hogy de hát ezért nem fogsz ájfónt venni, de te kérdeztél általánosságban, hogy "Kapható olyan készülék, ami ránézésre egy füllhallgató". Létezik!


Régen volt valami teleshopos reklám is amiben valami ilyesmit reklámoztak.

2021. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi. De a tiéd legalabb hasznos valódi válasz amiről eldönthettem megfogadom e vagy sem...
2021. júl. 26. 23:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!