Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a fővezeték sorkapocs,mágne...

Mi a fővezeték sorkapocs,mágneskapcsoló,kismegszakító egymás után bekötésének helyes sorrendje?

Figyelt kérdés

Adott egy hárompólusú kismegszakító,2 db mágneskapcsoló, 3 db fővezeték sorkapocs, és 6 db kismegszakító (3db 16A - 3db 10A).


Valaki feltudná nekem vázolni, hogyan alakul a vezetékezésük?


Ilyenre rövid leírásra gondolok,hogy: 3 fázis megy a 3 sorkapocsba,ott kettéosztani hogy pont 6 legyen belőle a 2x3 db mágneskapcsolóhoz, azok kimenetei pedig mehetnek a 6 kismegszakítóra.


Később tudok küldeni linket az alkotóegységekről.



2021. júl. 20. 15:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy csak beugró vagyok itt, és nincs arra nekem energiám hogy megkérdőjelezem :D Ahogy magyarázta úgy vettem ki a szavaiból, hogy ez már a második kismegszakító lesz amin átfognak menni, és hogy egy olyan dobozból fog jönni a 3 fázis ami már alapból biztosított. Nem tudom jól értettem e, de nagyon magabiztosan mondta,hogy ezért lesz így :O
2021. júl. 22. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!