Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen sport órát vegyek, ami...

Milyen sport órát vegyek, ami viszonylag pontosan mutatja az elégetett kalóriákat?

Figyelt kérdés
Leginkább biciklizéshez és súlyzós edzéshez kéne, olyan ami a testem adatai és a pulzusom alapján méri hogy mennyi kalóriát égetek. Nagyjából 30 ezer a keret.
2021. márc. 25. 14:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És apple watch használható nem apple telefonnal?
2021. márc. 25. 15:22
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem sajnos, és magában sem
2021. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor kilőve véglegesen.
2021. márc. 25. 15:27
 14/18 anonim ***** válasza:
30%
Az eddigi valaszok kozott gyakorlatilag csak okosorak szerepelnek sportora funkciokkal, mig a vilag 3 legkomolyabban veheto es erre igen komolyan szakosodott gyartoja meg csak meg sem emlitodott. Ezek a Polar, Suunto, Garmin. Meg nem mondom ezek kozul melyik gyarto melyik modellje ad pontosabb elegetett kaloria erteket, de ha sportorat akarsz, az biztos hogy ezek kozott erdemes nezelodni.
2021. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, a Garmin-t én is ismerem, a biciklis karrierem során elég sokszor belefutottam a computerjeikbe. Amúgy a Garmin Forerunner 45S-t néztem, bár ez picit túlmegy a keretemen, de ha tényleg jó, akkor megvenném.
2021. márc. 26. 19:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem Forerunnerem van, elégedett vagyok vele. Jókat olvastam róla, ezért meg is vettem, mindent tud amit egy futó órának tudnia kell, és saját gps van benne. Viszont ami hátránya, hogy nem érintőképernyős, ez engem zavar egy picit, könyebb lenne ha az lenne :)
2021. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nekem nem hiszem, hogy annyira baj lenne, ha nem érintőképernyős :D

Egyébként nekem kb. csak a pulzus meg a kalória számít leginkább. A kalóriához meg lehet adni a saját magasságom, súlyom meg ezeket? Mert a mostani kerékpáros computer-em is mér kalóriát, de ahhoz nem lehet megadni semmit, hanem csak random mér valamit a megtett távolság meg idő alapján.. Ezért akarok valami pontosabbat.

2021. márc. 26. 19:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Az alkalmazásban meg tudod adni azt is
2021. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!