Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen sport órát vegyek, ami...

Milyen sport órát vegyek, ami viszonylag pontosan mutatja az elégetett kalóriákat?

Figyelt kérdés
Leginkább biciklizéshez és súlyzós edzéshez kéne, olyan ami a testem adatai és a pulzusom alapján méri hogy mennyi kalóriát égetek. Nagyjából 30 ezer a keret.
2021. márc. 25. 14:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
51%
apple wach használtan
2021. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Apple terméket nem szeretnék, meg az apple watch-nak úgysem a sport a lényege gondolom, tehát olyan dolgokért kéne felárat fizetnem amiket ki se használnék.
2021. márc. 25. 14:16
 3/18 anonim válasza:
49%
xiaomi mi band?
2021. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
A Casio óráit tudom ajánlani, nekem is olyan van, bár lehet kicsit túllépi a keretedet. Úgy vettem észre, hogy pontos a kalória mutatója, én elégedett vagyok vele. Viszont fontos, hogy legyen megfelelő angol tudásod, sajnos magyar útmutató nincs hozzá.
2021. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Tévedsz kérdező, az Apple az óráit eléggé sportra, egészségre gondolva készíti. Gondoljunk csak az EKG és véroxigén mérő szenzoraikra, amiknél pontosabb csak orvosi eszköz van (ha tévedek nyugodtan javítsatok ki, nem sértődök meg ilyeneken).
2021. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Fit 2-nek a kalória/pulzus mérése mennyire pontos? Mert magát az órát ahogy látom sokan dícsérik, de erről külön nem találtam semmit.
2021. márc. 25. 14:50
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Apple watch, egyértelmű.
2021. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Oké, de én egy órát keresek, amit meg tudok rendelni egyből és ide ér pár nap alatt, nem pedig a használt piacon akarok óra után vadászni, meg utazni érte meg ilyenek. Tehát nem apple watvh lesz.
2021. márc. 25. 15:15
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

#5 vagyok


Nem kell mindenképpen használtan venni, sőt, néha még utazni sem. Pl. a 220volt-nak van használt részlege, ahol ők minden leellenőriznek, te meg ha akarod megveszed. A legtöbb nagyobb áruháznak van ilyenje.


De a te döntésed, tiszteletben tartom.

2021. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Az lemaradt hogy ezek ált. online vannak, tehát megrendeled
2021. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!