Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akiknek tabletjük van, raktato...

Akiknek tabletjük van, raktatok rá fóliát? Nekem az üzletben azt mondták edzett üveg. Egyébként csak otthon használom. Nektek karcosodik?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Tisztelt kérdező! A legtöbb tablet-forgalmazó mellékel fóliát az eszközhöz. Javasolom, használja a gyári fóliát, ha pedig üvegfóliát szeretne, bármelyik szervízben felteszik a tabletre.

(FM)

2021. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Tapasztalat: ha egy Fiesta hátsó üléséről az üveges pofájára esik a betonra, az bizony igen összetörik. Javítani meg senki sem akarja, azok közül, akik hirdetik. Szóval ez egy százezres kísérlet volt. De már három éve használom rapittyára pókhálósodott üveggel. :D
2021. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 éves, nincs edzett üvege, sőt szerintem műanyag, nincs fólia, nem karcos. Csak itthon használom.
2021. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém Samsung, nagyon jó, pedig már öt éves. Van rajta üvegfólia,a szervízben tették fel.
2021. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár perccel ezelőtt rendeltem rá fóliát, eddig nem volt rajta, kb Letöröltem a használat során keletkező rengeteg ujjlenyomatot és így észrevettem minimális apróbb karcokat, ezért gondoltam, hogy teszek rá fóliát. Hajtogatós tokban van, ami védi a kijelzőt, így a szállításkor a táskában nem karcolódik. 1-2 éve vehettem a tabletet, nem tudom pontosan.
2021. jan. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, megjegyzem, szárazon sosem törölgetem, külön tisztítópárnát vettem hozzá tisztítószerrel, ami mondjuk már rág elfogyott, egy csepp mosogatószerrel szoktam helyettesíteni.
2021. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sosem használok fóliát, és már vagy 10 éve tabletet használok mindenre.
2021. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!