Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan aksis hősugárzó...

Létezik olyan aksis hősugárzó amit otthon féltöltök és pár órát melegít utána?

Figyelt kérdés
Pl kiránduláshoz, vagy reggel az autóba berakni. Van ilyen? Nem találok sehol az interneten.

2021. jan. 10. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én se láttam még. Viszont akkus, hősugárzós mellényt már láttam, hogy hirdetnek. Az nem jó?
2021. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem találok sehol az interneten."

nem véletlen... :D

ha olyan hősugárzót szeretnél mint amit a konnektorba dugsz otthon, akkor ahhoz kellene 2 raklapnyi akkumulátor.


volt ilyen kérdés már:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..

olvasd el ott is a válaszokat!


Autóba ne rakj hősugárzót, mert felgyújtod vele a kocsit!

Oda benzines/dieseles kályha kell

[link]

Ehhez is kell elektromosság, de sokkal kevesebb, a hőt az üzemanyag elégetése adja.



kiránduláshoz meg palackos gázos hősugárzó sjánlott.

vagy ahogy fentebb írja a kolléga fűthető ruha

[link]

2021. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

uh utolsó nagyon köszi a linkeket...nem is tudtam , hogy létezik fűthető ruházat...

az autósat megnézem.

2021. jan. 10. 21:02
 4/6 A kérdező kommentje:
első köszi neked is azt is megnézem..:)
2021. jan. 10. 21:03
 5/6 anonim válasza:

[link]


:)

2021. jan. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aliexpressről lehet már rendelni 100 euro körüli összegért (ingyenes szállítással is) benzines/dízel fűtést saját üzemanyagtartállyal, csak 12/24 V egyenfeszültséget és a kémény kivezetést kell megoldani. Akkora, mint egy asztali számítógép midi torony házzal. Keress rá a diesel heater kifejezésre.

pl.: [link]

2021. jan. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!