Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tápra van szükségem?

Milyen tápra van szükségem?

Figyelt kérdés
Adott 5 darab LED, amik meghajtásáért egyenként 700mA, és 3V szükséges. Ha mindezeket sorba kötöm, akkor olyan tápra van szükségem ami 15 voltot képes leadni, és 700mA-t?

2021. jan. 16. 10:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%

19.

Lefordítva: neked erről szól az életed, hogy milyen jó piszkálódni másokkal, aki csupán megpróbálná kitölteni a szabadidőt, tapasztalatok megosztásával.

Mert neked az egy jó sport, hogy elszívni mások energiáját.

Nekem nem.

Ezért nem is bírtam tovább elviselni, ami itt megy és hónapokkal ezelőtt feladtam. Jó, hogy most is találomra kiszúrtam egy témát és hozzászóltam.

De másba bele sem merek nézni, annyira nem látom már értelmét.

Nekem az nem egy jó időtöltés, amikor hetente meg kell küzdeni minimum két félnótással. Legyen az kérdező vagy itt az oldalba már belenőtt troll.

Szerintem egyébként alap dolog lenne, hogy ilyen felületen, ahol a szakmabeliek látják egymás szövegén, hogy a másik is szakmabeli valószínűleg, akkor nem kötekedni a szavaiba, belelátni hülyeségeket, piszkálódni.

Ezt én alapból be is szoktam tartani, hiszen más tudását tiszteletben tartom, csak amikor már velem szemétkednek, azt viszont nem hagyom szó nélkül. Ilyeneket nem tudom tisztelni.

Persze, aki hiányában van alapvető szövegértelmezési készségeknek és nem képes detektálni szakkifejezéseket, szakmai szövegeket, mert annyira elvakítja a rosszindulat, azzal mit lehet kezdeni...

Így viszont nem tudom huzamosabban látogatni ezt az oldalt, amíg ilyenek rontják itt a levegőt.

Egyszerűen nem lehet, illetve nem vagyok hajlandó elviselni, hosszabb távon.

2021. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Már bocsáss meg, de nem én voltam aki csesztettelek. Csak akkor álltam beléd, amikor diploma ide-diploma oda, de hülyeséget írtál. És csak egy-két ilyen eset volt. Viszont van valaki, aki rádszállt, végignegatívozta a válaszaidat, ugyanezt eljátszotta Szirtyvel is, egy időben az ő neve is rejtett volt.
2021. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%

22.

Ezt csak te látod így, torz látással. Csakhogy az nem egy normális dolog, amikor te egy szakmabelit ki akarsz oktatni, mondjuk a soros kapcsolásról (csak egy szemléltető példát írtam, hogy mekkora gyerekes marhaságokkal szívod el más energiáját).

Ez már beteges, amit te itt levágtál, méghozzá te voltál az, ha jól emlékszem, amelyikkel betelt a pohár!

Nem a negatívozó lelki sérült.

Az már csak bónusz, de ezt is kifejtettem máshol: az oldal rákfenéje a minősítési rendszer.

Engem a pozitív minősítés nem érdekelne, nem kell semmi minősítés! Válasz elment, valaki nyer vele vagy sem, szinte mindegy, nekem úgyis csak időtöltés volt.

De amikor méltatlanul leminősítik a tapasztalatok megosztását, az már szemétség is, amin egy ideig lehet ugyan nevetni is, hosszabb távon azonban irritáló és szintén elveszi az ember kedvét, már csak azért is, mert ennyire rosszindulatú figurák egyszerűen nem érdemlik meg.

Jó megoldás szerintem az lenne, hogy negatívot ne is lehessen adni.

Csak pozitív lenne, vagy semmi (a semmi engem nem zavarna).

Akit meg érdekel a válaszok minősítése, a pozitívok alapján is tudna szűrni, ha nagyon akar.

2021. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
86%

Na, erről van szó. te vagy az itélkező beteges barom. Kár olvasni téged.

Itt én nem műveltem semmit, csak írtam egy egymondatos értékelést a Szirtyvel folytatott örök harcotokról. Erre te itt jössz a sommás és megalapozatlan ítéleteiddel, ex-cathedra.

Magyarázd már el nekem, hogy mikor oktattalak ki a soros kapcsolásból? A 11, 14, 19, és 22 voltam én. A többi a te frusztrált, sértett és beteg elméd hisztije. Ok nélkül hisztizel mint egy fürdőskislány. Eddig nem volt veled semmi bajom, de most kihúztad a gyufát.

2021. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

24.

Pedig egyrészt ismerős a dumád és nyilván nem a mostani témáról van szó. Arról beszéltem, amikor tavaly ősszel vagy nyáron (pontosan nem emlékszem) betelt a pohár és azóta csak mostanában néztem be ide, annyira elegem lett az egészből. De most is minek...

Másrészt a 11. válasz még be is azonosít, a Gelkás arcátlan szövegeddel.

Ha pedig te vagy az, akkor tudható, hogy neked aztán teljesen felesleges magyarázni. Meggyőződésem, hogy valami komoly baj lehet a fejedben. Totál reménytelen eset.

2021. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Szirty ***** válasza:
58%

"...amíg ilyenek rontják itt a levegőt"


Te rontod a levegőt ezekkel a kirohanásaiddal.

Ha csendben maradtál volna, bölcsebb maradtál volna.

2021. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

26.

Szerintem normális emberek nem is bírják sokáig elviselni az itteni trollokat, akik már tartósan befészkelték magukat ide és azzal töltik az idejüket, hogy módszeresen piszkálódnak, más szakmabeliekkel (is).

Itt a példa: tegnap délelőtt beírok ebbe az egy témába (3) és 24 óra után még mindig (megint) itt tartunk, hogy megjelentek ilyen energiavámpírok és csak fárasztják az embert, feleslegesen, témát elterelve.

Vicc ez az oldal... Mondhatnám, ha annyira vicces lenne.

2021. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 Szirty ***** válasza:

Nyilván én piszkálódtam, én kezdtem az egészet. Be is idézem ide azt a pillanatot:


"Minimum az Sz-betűs troll, alapból rárepül."


Ugye... ugye...

2021. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Egyrészt senki nem mondta, hogy az Sz-betűt magadra kell venni. Mondhatnám, kutya sem szólt hozzád. Hogy magadra vetted (nyilván nem ok nélkül), az is jelez valamit. Troll mivoltoddal tökéletesen tisztában vagy, meg azzal is, hogy Sz-betűs nem is lehet itt más troll.

Másik dolog, hogy sajnos már benne van az emberben (korábbi negatív tapasztalatok alapján), hogy ilyenekbe nagyon bele szokott kötni az Sz-betűs troll. Tehát most is simán előfordulhat, hogy erre kapásból rárepül. Ezt próbáltam csak előre kivédeni, nehogy már úgy legyen...

Csak miattad van, hogy sajnos már előre tartani kell ilyen húzásoktól, hiszen itt az élő példa, amikor két hete is tettem egy próbát és hozzászóltam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..


Itt is belekötöttél a szavaimba, de teljesen feleslegesen. Meg ugyanezt csináltad tavaly is, meg azelőtt is. Mint akinek nincs jobb dolga, mint értelmetlenül kukacoskodni. Másikat teljesen hülyének nézni.

Nem lehet elviselni ezt az oldalt sajnos, ilyen trollok miatt.

2021. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Szirty ***** válasza:

"Egyrészt senki nem mondta, hogy az Sz-betűt magadra kell venni."


Persze hogy nem, hiszen éppen azért nem írtad hogy erre hivatkozhass.


"Itt is belekötöttél a szavaimba"


Nem te jöttél nekem mint bolond birka ugye?

Megkérdeztem mi bajod, erre kiborultál a magad alpári paraszt módján.

Csak leírtam hogy az izzószálról elpárolgó anyagnak csak egy része kerül vissza rá, egy része meg lecsapódik a hidegebb üvegen.


Ez a hivatkozásod éppen azt bizonyítja mit nem csinálsz jól.

Öngól!

2021. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!