Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a vw rádióm?

Miért nem kapcsol be a vw rádióm?

Figyelt kérdés

Kaptam egy vw rádiót(blaupunk alpha 5),az a probléma vele hogy berakom az autoba ráadom a gyujtást és nem világit semmi,csak a kijelzőn kb 5mp ig halványan látszik valami pontosan nem tudom hogy mi.

Kérem aki tud segitsen!



2020. dec. 5. 20:17
 1/2 anonim válasza:
Kissé megzavar, hogy a kijelzőn valamit halványan látsz, azért is, mivel ez azt jelentené, hogy a rádió kap áramot. ( még ha fordítva lenne bekötve a memória és az állandó 12V ) Az autós rádiók általában nehezen döglenek, főleg ha nem egy ebay-es márkátlan valamiről van szó. Én azt javaslom, hogy nézz szét a biztosíték tábládban, a legtöbb rádiós problémát ( Bár ilyen esetben nem szokott áramot kapni a rádió ) egy rossz biztosíték okozza. Természetesen a bekötéseket inkább kétszer nézd át, mint egyszer sem, akár kicsit hátrébb is szét lehet csúszva valami, nézd át.. Ha nem oldódik meg, próbáld meg ( már ha van kéznél ) egy másik rádióval is, ha azzal jó, akkor rádió probléma áll fent, ha azzal sem jó, akkor irány egy szaki.
2020. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már rossz volt, amikor kaptad?
2020. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!