Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Házi körülmények között mit...

Házi körülmények között mit lehet kezdeni azzal, ha a pénztárcám miatt állandóan bejelez minden bolt kijáratánál a kapu?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy új pénztárcát és azóta többször is becsipogott a kapu nálam több különböző boltban is. Volt pár kellemetlen szitum emiatt, de pár átnézés után már egyértelmű, hogy a pénztárcám jelez be mindig. Legutóbb azt mondta az egyik biztonsági őr, hogy nézzem át a pénztárcát, valahol biztos van benne egy pici mágnes és azt vágjam ki.

Nem sok kedvem lenne sehol szétvágni a pénztárcát, de azért átnéztem, kipakoltam, megtapogattam, de sehol semmi. Még a különböző rétegek között sem.

Kicsit tanácstalan vagyok. Boltba visszavinni nem tudom, mert online boltból rendeltem, visszaküldeni sem szeretném emiatt, de valamit kezdeni kéne vele.

A belsejében lévő címkék esetleg bejelezhetnek? Ezek sima szövet címkék, de azt esetleg kivághatom, ha mást nem (be is van jelölve rajta, hogy hol kell levágni), de kétlem, hogy az jelezne be állandóan.

Esetleg valami baromi erős mágnessel próbálkozzak? Nyilván miután kipakoltam a bankkártyákat. :) Bár mágnest sem tudom, hogy honnan tudnék szerezni.

Minden tippet szívesen fogadok.



2020. okt. 19. 17:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A kérdésben benne van, hogy online boltban vettem.
2020. okt. 19. 19:46
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

olvastam

menj vissza, küldd vissza, stb...

2020. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ennek nincs köze mágneshez. A címkéket vágd ki, aztán meglátjuk.
2020. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezért írtam hogy vágd ki belső címkéket mert azokba rakják sokszor riasztót RFID.
2020. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tedd be a biztonsági őr zsebébe.
2020. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én egy nyári pólóval jártam így, két üzletben is bejelzett. Akkor visszamentem, ahol vettem. Persze hogy nem vette ki a pénztáros.
2020. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!