Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az hogy állandóan...

Miért van az hogy állandóan szar a netem?

Figyelt kérdés
A legújabb UPC-s routerünk van, de minden videójáték laggol, a weboldalak lassan töltenek be. Ja és xboxon a játékokat pedig kb 10 mb/s-mal tölti le. A Speedtest szerint pedig jó a wifi, viszonylag gyors a download és az upload sebesség is. Az egyetlen dolog ami felmerült bennem, hogy túl sok eszköz van egyszerre rácsatlakozva.(általában egyszerre 8-9 eszköz) Lehet hogy ez a gond?

2020. máj. 20. 22:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ami felmerült bennem, hogy a játék/xbox szerverei szarok, de akkor pl a csapattársaim miért nem szenvednek ezzel?
2020. máj. 20. 22:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha wifin játszol, akk ez maga lehet a baj. A wifi jelet zavarja más wifi jel, tehát ha több van a közelben, akk sanszos, h ez is gond.

Én pl UTP kábelt cseréltem a minap, mert ugyanez volt a gondom. Kiderítettem, h ótvar CCA kábelem volt (Telekom is <3 ) ezért vettem egy rendes CAT6-osat. A legtöbb zavaró dolog eltűnt ^^


De esetleg lehet még melegedés is ok, mert pl poros a készüléked. De lehet, h a router/modem haldoklik, vagy mások is használják a modemet/routert és nincs rajta QoS.


Sok oka lehet :/

2020. máj. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem levő is írta: a vezetékes internetkapcsolatot csekkold le először, hogy úgy stabilabb-e a net. A legtöbb esetben az szokott lenni a nagy ping/akadozások oka. A wifi tényleg instabil.
2020. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!