Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 36v elektromos kerékpár...

36v elektromos kerékpár akkuszint visszajelző bekötése? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szép napot. Vettem egy elektromos kerékpár szettet januárban hogy átalakítsam a kerékpáromat. Össze raktam januárban. minden jól megy.tegnap vettem egy akkuszint vissza jelzőt, de pozitív és negatív kábele van. Nekem a vezérlőegységben csak 1 pozitív van. Hogyan kivitelezzem ha gyújtást adok akkor világítson a szintjelző? Hozzá tenném, hogy pedelec kerékpárról van szó. display

[link]

[link]

[link]

vezérlö

[link]


2020. júl. 16. 12:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a fékkarokkal? Annak is van pozitiv és negativ szàllja. A negativ szàlatt oda be kötném lehet müködne is. Mert a fékkarral kapcsolom ki motort mikor fékezem es a féklàmpànak is egy szàllja van. De holnap ki mérem
2020. júl. 17. 17:05
 12/14 A kérdező kommentje:
gyújtásom ugy van, hogy egy szál a gyújtás és battery pozitív a másik szál, és ez egy kapcsolóhoz vezet az meg nyomom és van gyújtásom
2020. júl. 17. 23:19
 13/14 A kérdező kommentje:
Vettem egy erősebb vezérlőt. 350 wattosat. meg hozzá egy kapcsoló konzult. Ezen nincs akkuszint jelö kábel. a gyujtásomat úgy oldottam meg hogy gyújtás szál a piros vezetékbe megy a +36v meg a fekete vezetékbe. Igy ha meg nyomom és van gyújtásom. De ezt az akkuszintjelzőt nem tudom hogy kössem be hogy mutassa az aktuális feszültséget hogy mennyi van még benne. Esetleg valakinek egy ötlet?
2020. júl. 23. 17:33
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Megoldottam Le írom. a gyújtást úgy kötöttem be hogy a konzul piros vezetékét a gyújtásra kötöttem, a feketét a +36v kábelre. Nos a akkuszint merőnek a pozitív kábelét a piros gyújtásra kötöttem be, a negatívot pedig az akku negatív kábelére. Így mikor meg nyomom gombot, gyújtás van és kivilágít azt akkuszint merő. Megoldottam rá jöttem. Azért köszönöm a segítséget.
2020. júl. 25. 18:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!