Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy pendrive amire rá...

Pityuka40 kérdése:

Adott egy pendrive amire rá szeretnék másolni sorozat részeket. (.mkv fájlok, a pendriveon van ugyan ilyen fájl) Mikor átmásolom kiírja hogy sikeres nagyon szép stb. viszont mikor rá akarok nyomni, hogy elindítsam akkor kiírja hogy hibás a fájl.?

Figyelt kérdés
Ha kihúzom a pendriveot és újra bedugom akkor pedig nem jeleníti meg azokat a videókat amiket ráraktam "hibásan". A gépen mindegyik hibátlanul működik. Mi lehet a probléma?

2020. jún. 14. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon értem. Ugyanazon a gépen akarod megnézni, ahonnan a pendrive-ra másolod? Próbál a pendrive-ot újraformázni, FAT32-ben!
2020. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"biztonságosan" kellene eltávolítani a pendrive-ot
2020. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen elfelejtettem odaírni, "biztonságosan" távolítottam el. És nem, csak hogyha átmásolom a pendrivera, akkor már azon a gépen sem tudom a pendriveról lejátszani. FAT32-as formázást próbáltam, nem működött
2020. jún. 14. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen eredetű a pendrive-od, de lehet, hogy megéri rajta lefuttatni az h2testw nevű programot. Sok kínai cuccot hamis mérettel címkézve adnak el, és valójában nem lehet annyit ráírni, amennyit a Windows méretnek ír. Ez a program képes megmutatni neked a valódi méretet.
2020. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" FAT32-as formázást próbáltam, nem működött"

Mármint formázás után sem játszotta le, vagy maga a formázás nem működött? A gépen lévőt lejátssza egyébként gond nélkül?

2020. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ha megtetted amit a 4#-es mondott és minden ok, próbáld meg formázni a pendrivet NTFS-re, gyorsformázás nélkül, hátha segít.
2020. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:41

Az NTFS-sel csak az a baj, hogy 4GB-nál nagyobb fájlokat nem képes kezelni.

2020. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4/7 -már le volt mérve, igaz én más programmal szoktam ezeket, de meg lett nézve a tényleges tárhelye.


5/7 -formázással nincs semmi gond, többször is csináltam már, de utána sem játszotta le. Gépről indítva gond nélkül megy bármilyen formátumba bármihez társítva.


Megoldottam annyival, hogy elmentem és vettem egy újat, csak kíváncsi voltam így hirtelen, hogy menthető e a dolog, mindenkinek köszönöm aki segített!

2020. jún. 14. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

"csak kíváncsi voltam így hirtelen, hogy menthető e a dolog, "

Eddig sem lehetett pendrive-ot javítani mint hardware eszközt, és ezután sem nagyon fog előfordulni.

2020. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
7/9. Pont, hogy az NTFS fájlrendszer képes kezelni nagy fájlokat a FAT32-vel ellentétben.
2020. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!