Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telefonos csalás áldozata lettem?

Telefonos csalás áldozata lettem?

Figyelt kérdés

Csáo!

Este fél 10 magasságába hívtam erről a számról! +22464441942

Amúgy is hívást vártam ebben az időben egy ismerősömtől így nem is néztem mit veszek fel...hát felvettem, és egyből le ia rakták a másik oldalon. Aztán láttam hogy ez nem a várt hívás volt. Vissza nem hívtam ezt a számot, de hogy felvettem ez nekem mennyibe fog fájni?



2020. ápr. 10. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A belföldi hívásfogadás továbbra is díjmentes.
2020. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami őskori tévhit lehet, ha felvesz az ember egy telefont, akkor zuhannak a milliós percdíjak a nyakadba? Ez nagyon nem így működik, és sosem működött így.


Visszahívni viszont már nagyon nem ajánlott.

2020. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Telefonos csalás áldozata lettem?"

Nyilván eddig még soha nem volt telefonod, és ez lett volna az első fogadott hívásod. Meg kell nyugtassalak, ha téged hívnak (a szolgáltatód honos hálózatában), nem te fizetsz. Ez a világon mindengol így van. Ennyit kell csak megjegyezned.

2020. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lettél csalás áldozata.

Akkor kellene fizetned, ha visszahívnéd ezt a külföldi emeltdíjas számot.

[link]

2020. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!