Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A lávalámpában lévő anyag...

A lávalámpában lévő anyag megkeményhedhet?

Figyelt kérdés

Van egy lávalámpám amit vagy 3 éve nem kapcsoltam be. Tegnap megtettem de nem nagyon akart felolvadni benne a cucc. Egyszer csak felszállt a tetejére, de valami fém karika spirál amit sose láttam benne az az alján maradt. Próbáltam utána keresni hogy mi is lehet az de nem találtam róla semmit.

Azért mert régen kapcsoltam be lehetséges hogy amiatt nem működik úgy ahogy kéne?


2020. márc. 29. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A fém karika ottmarad. Az a lényege, hogy szállítás közben a lávalámpa alján tartsa a megszilárdult viaszt.
2020. márc. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi van vele de a tetején maradt, hiába megy sokáig nem olvad fel.

Nem baj majd veszek 1x másikat😄

2020. márc. 30. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyományos izzó van benne ugye? Energiatakerékos, vagy ledes fényforással nem fog működni. A wolfram szálas izzó hője melegíti fel a viaszt. Kell neki egy kis idő.
2020. márc. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sima égő van benne, semmi ilyen takarékos cucc
2020. márc. 31. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!