Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az InviTV-nél hogy kell...

Az InviTV-nél hogy kell megállítani, visszatekerni, illetve visszanézni műsorokat?

Figyelt kérdés
Elolvastuk a használati útmutatót, leírja, hogy pl. ha egy műsort vissza akarunk nézni, hogyan kell [EPG, aztán kék négyzet, és rámenni, hogy lejátszás!], de mégse játsza le, pedig 100%, hogy amit nézni akarok, műsor az visszajátszható. Vagy pl. a megállítás, visszatekerés. Rámegyek a megállítás gombra, meg is állítja, de ha újra a lejátszásra megyek, akkor nem onnan kezdi el lejátszani, ahol megállítottam. A visszatekerésről meg semmit nem tudok. Lehet, hogy most nagyon idiótának néztek, de én az útmutató alapján nem igazán tudtam eligazodni. Légyszi segítsetek ! És ilyen válaszokból nem kérek, hogy hogy lehet ilyen hülye, és egyebek. Köszönöm.
2010. júl. 20. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
1445 vagy 1443 ingyenes számokon segítenek,az a dolguk.
2010. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!