Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A tetőn kívül kell-e egyéb...

A tetőn kívül kell-e egyéb ellensúly?

Figyelt kérdés

Az autó tetejére felkerül egy CB antenna tetőcsomagtartó keresztlécére egy antennatartóra. Az antennához kapott kábelen kívül kell-e még valamilyen ellensúlyt/testet biztosítani neki?

Az az antenna ugye a tető felett van, nem ér hozzá.



2019. szept. 17. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De az az antenna tartót házilag "maszekelted"(barkácsóltad) vagy az gyári? Ha gyári akkor szerintem nem kell. Nem tudom, hogy az antenna tartó fémből(acél/vas) van vagy nem? CB antenna alja ugye mágneses. Tehát nem kell semmi rögzítő vagy ragasztó. De szerintem jobb lenne ha rendesen a tetőre raknád rá. Annak inkább ott a helye.
2019. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!