Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassam meg az...

Hogyan változtassam meg az életemet?

Figyelt kérdés
Viszonylag tartalmas életem van, de néha vannak benne üres foltok, ilyenkor van, hogy hetekig otthon vagyok egyedül. Bulik haverokkal havonta, vagy hetente 2x vannak ezek kiadósak. Főleg most nyáron érzem ezt, van nyári programom, de azért mégsem tölti ki az egész nyarat. Kicsit olyan érzésem van mintha nem is élnék igazán. Szigetre megyek, lemegyünk a haverjaimmal valahova még ezen kívül, de ennyi. A maradék időben folyamatosan itthon ülök. Mennék én, de nincs hova. Egyedül bolyongani, vagy kényszeresen szervezgetni meg fölösleges.
2010. júl. 10. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel de azért meg lehet oldani. Én újabban eljárok bringázni, edzek, hangszeren játszom és nagyrészt ilyenekkel ki tudom tölteni a napom (néha kevésnek is érzem a 24 órát)
2010. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LoL, én meg egész nap itthon vagyok :D
2010. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Hát örülnék neki ha ennyi programom lenne, én egész nap itthon ülök, nincs kivel mennem sehova. Hidd el, szerencsés vagy, ennél 100x rosszabb is van
2010. júl. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz. Én is így vagyok vele. Nekem sincs senki akivel mehetnék vlhova. 22/F
2010. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!