Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Külföldön tanulok fél évig....

Külföldön tanulok fél évig. Miért nem hiányzik nekem senki Magyarországról?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok kint, és többször elojon a gondolat, hogy otthon vannak a barataim, csaladtagok, barátnő. De valahogy nem érzem úgy, hogy látnom kéne őket, nagyon megvagyok magammal és az itteni arcokkal.

2019. márc. 26. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván te sem hiányzol nekik. Vannak ilyen emberek, akik nagyon maguknak valók, nem kötődnek igazán senkihez, mindig ott haverkodnak, ahol éppen vannak.
2019. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert tudod, hogy ez csak ideiglenes és úgyis jössz haza. De azért az fura, hogy a barátnőd sem hiányzik. Szerintem nem szereted.
2019. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

ezek a válaszok :D


Nem valószínű, hogy bármilyen gond van veled, de mivel nem ismerünk, nem is tudunk pontos választ adni.


Felnősz Magyarországon, ebben az elmaradott országban, jobbára elég egyszerű emberek között.

Aztán ha kimész külföldre, akkor megtapasztalod, hogy ott zömében sokkal nyitottabb, értelmesebb emberek vannak, és nem is biztos, hogy Magyarországhoz tartozol.


Lehet, hogy ennyire egyszerű a magyarázat.

2019. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

mert könnyen alkalmazkodsz, ez egy nagyon fontos képesség


én 5 éve vagyok kint de a magány okozta feszültség szépen lassan felemészt belülről

2019. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is éltem, nekem sem hiányzott senki.


Sőt, mikor kényszerből visszaköltöztem rossz volt látni a savanyú képű magyarokat.

2019. márc. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!