Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Külföldön tanulok fél évig....

Külföldön tanulok fél évig. Miért nem hiányzik nekem senki Magyarországról?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok kint, és többször elojon a gondolat, hogy otthon vannak a barataim, csaladtagok, barátnő. De valahogy nem érzem úgy, hogy látnom kéne őket, nagyon megvagyok magammal és az itteni arcokkal.

2019. márc. 26. 21:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
60%
Oké haver tovabbi Szép estét!
2019. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Van ez így.


Most erre mit mondjunk? Nem kell ezért bűntudatot érezned. A honvágy néha csak később jelentkezik, vagy csak bizonyos helyzetekben.

2019. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem fontos magadon kívül semmi ha meg a család barátnő se érdekel
2019. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
84%
Van ez így, nekem pl. úgy alapból nem szoktak hiányozni emberek, csak tudomásul veszem hogy nincsenek itt és kész. Külföldön sem vágott haza a dolog, elvoltam magammal meg az ottaniakkal.
2019. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
55%
Ennyi idő még nem olyan nagy táv, hogy a hiányt érezd. Kicsit tölts el még 3 évet és esetleg majd akkor lásd meg mi a helyzet. Egy fél év az jó kis kaland egy tök új világban, biztosan lefoglal egy csomó minden amit az új helyen meg kell szoknod/tanulnod. Úgyhogy ne aggódj, szerintem ez normális.
2019. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1: 2 hónap nem egy nagy idő

2: ha még a barátnőd se hiányzik, inkább szakítsatok, ha hazamész, mert azért tartani, mert nem toppant be az életedbe a nagy Ő, az a patkanyság netovábbja

3: ha még a barátaid se hiányoznak egy kicsit sem, akkor nem is olyan nagy barátok.

4: vagy kötődni nem tudsz se a családodhoz, senkihez, vagy a családdal otthon nem volt felhőtlen a kapcsolat.

2019. márc. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Jelenleg el vagy foglalva az új hely,emberek,feladatok megismerésével.Majd ha rutinná válik akkor elő fog jönni a hiány,emlékezés a régebbi környezetedre.Bizonyosan lesznek olyan helyzetek amikor ösztönösen előbukkannak a régebbi történések:akár szituációként,akár emberi mosolyként.
2019. márc. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát az, hogy a barátnőd nem hiányzik az azért elég fura. A többi normális
2019. márc. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem semmi fura nincs ebben, én alapból is olyan vagyok hogy nem szokott hiányozni senki. Se család, se barátok. Ugyanígy volt amikor felkerültem Pestre kollégistának. Imádom a szabadságot amit ezzel kaptam, elfoglalom magam bőségesen, meg tudom hogy majd úgyis megyek haza hétvégén, minek hianyozzanak? :D

Az én nezetem szerint ha valakit úgyis látni fogsz, felesleges hiányérzetet keltenie benned, ahelyett hogy másra is koncentrálhatnál.

2019. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jopár éve külföldön élek, de nem hiányzik senki. A családommal tudok -beszélgetni interneten, évente találkozunk, nekünk így jo
2019. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!