Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg igazuk lenne?

Tényleg igazuk lenne?

Figyelt kérdés

egy csomoan mondták mert hogy lenézöen nézek rájuk meg h ebböl fakadoan biztos nagyképü vagyok,de ez nem igy van én csAK simán nézek mit tegyek nem tudok máshogy nézni

17/L probálok változattni


2010. jún. 29. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mosolyogj többet az emberekre. Kedvesen,őszintén.

Legyen hozzájuk egy egy jó szavad,de ne vegyék kompromitálásnak.

Sok sikert!

2010. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ennyi idősen nekem is voltak hasonló gondjaim. Mindig azt mondták, hogy lekezelően válaszolok, flegma vagyok, stb... Akkor én nem éreztem így.

Nem volt könnyű, de megpróbáltam magam kívülről nézni. Nagyon nehéz, de csak ezt tudom javasolni: nézz szembe magaddal - akár szó szerint, tükörrel. És minden erődre szükség lesz, hogy megváltozz.

Mert ennyi év távlatából azt mondhatom, valószínűleg a külső szemlélőknek van igaza.

2010. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja igen a felegmát kihagytam és sokan azthiszik h eljáccom a jégkirálynőt....
2010. jún. 29. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a buta hozzáállás. Első megérzésre ítélnek, s mivel márt ítéltek, így cselekszenek. Én pl visszahúzódó vagyok, ezért leszólnak, mikor egy két humoros, de ütős megjegyzést teszek akkor meg épp az ellenkezőjét mondják.

Ne ítélj elsőre mert soha sem lehet tudni ki is áll veled szemben.

2010. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk, sokan azért utálnak, és nem tudnak elfogadni, ahogy nézek, túl sokat képzelnek a nézés mögé, pedig nincs benne semmi, így tudok nézni, azt kész, aki ebből bármit leszűr, annak vagy röngten szeme van, vagy jós, vagy ....

De nézésből ítélni... Még általános iskolába jártam, mikor egy új csaj jött az osztályunkba. Na, ahogy tudott nézni, nekem is volt róla véleményem... Ez kb 9 éve történt, de a mai napig a legjobb barátnőm xD

(Lehet, ez a "nézés-dolog" hozott minket össze, vagy nem tudom.)

22L

2010. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!