Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek igazuk van? Van...

Szerintetek igazuk van? Van mitől félnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy az utóbbi időkben észrevettem, hogy már szinte csak a más, nem mindennapos dolgok vonzanak. Kifejtem:

Régebben is tudtam, hogy más, komolyabb, afféle művészlélek vagyok, és mindig kerestem a társaságot, amiben jól érezhetném magam. Egészen elvoltam ezekkel a manapság menőnek titulált emberkékkel, akik diszkóba járnak, buliznak stb... De egy idő után elegem lett abból, hogy náluk az számít menőnek, ha folyton megalázzák és bunkók a másikkal. Ebben az időben találtam meg a társaságom: raszták,rockerek,stb., tehát az olyanok akik kitűnnek a tömegből és nem azzal, hogy kinn a fél mellük és seggük( nem ítélkezem, elfogadom őket is). Nos... én nagyon jól elvagyok velük, imádok koncertekre járni, és úgy érzem megtaláltam önmagam. Viszont a szüleimnek kezd elege lenni, és állandóan szidnak, hogy kifordultam magamból, és hogy már csak az érdekel, ami nem mindennapos és elvont.( ők amúgy nagyon konzervatívak)Mivel szerintük undorító ahogy kinéznek, és hogy aki képes ilyenre csinálni a haját/tetkók/piercing, azoknak kb. a szellemi szintjük is olyan... És hiába magyarázom nekik, hogy ez nem igaz... Ja és persze a drog. Én sosem próbálnám ki, de ugye az ilyen emberek többsége csinálja. Ezt már el sem merem mondani nekik... :/ Attól félek, hogy majd később belátom, hogy nem jó úton járok, és szégyellni fogom majd, hogy ilyen emberekkel barátkoztam. Szerintetek mit csináljak?? Köszi


2010. aug. 4. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

off: szerintem a raszta baromi igénytelen

on: ha velük érzed jól magad, mért ne? a drog pedig nem gáz, pár szál füves cigit divatp.csa létemre elszívok néha én is, bajom nem lett

lógtam párszor ilyen deszkás arcokkal, szerintem jófejek egyébként, sokat lehet röhögni a társaságukban

2010. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs veled es a szuleid reakcioja is ertheto. Minden szulo azt szeretne, hogy a gyereke orvos akarjon lenni vagy ilyesmi es normalis eletet elni, mert az a legegyszerubb es a legbiztonsagosabb modja az eletnek. De ha te nem igy akarod, nem szolhatnak bele, ez a te eleted. Egyebkent en is mindig kulonc voltam, a barataim is azok, ennek ellenere rendes ember lett belolem, (nagyjabol;)) dolgozom, nem szegek torvenyt, vagy ilyesmik. En azt gondolom, az a legjobb, ha onmagad vagy, nem pedig az, amit masok szeretnenek, vagy elvarnak, hogy legyel. Amig masnak nem artasz, csinald azt, ami jolesik!
2010. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D
2010. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó: sokat segítettél... :D
2010. aug. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!