Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csajok nektek a szerény v...

Csajok nektek a szerény v nagyképű fiúk jönnek be? Vagy inkább a kettő közöttiek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kettőközötti :D De már volt mind a 2 féle pasival dolgom :)
2010. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
közötti... :)
2010. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kettő közt..az, ha hülyeségből (viccből) nagyképűsködik, tehát nem gondolja komolyan: nem zavar.
2010. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

inkább a nagyképűek, de nem az a tipikus "menőcsávó" félék... a szerény, csöndes srácokat annyira nem szeretem (de volt már példa kivételre).

19L

2010. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz, kettő közötti!
2010. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem eleve a nagyképűek jönnek be, DE ez nem azt jelenti , hogy komolyan gondolom az ilyen féle pasikkal a kapcsolatot, még akkor is ,ha akár csak pár napból áll.


Azt viszont elmondanám neked, hogyha te azért tetted fel ezt a kérdést, mert nagyképű vagy éppenséggel szerény akarsz lenni, akkor gondold meg kétszer a dolgot. A szerénységről nem mondok semmit, mert szerintem max. 1-2 fogja irni, hogy neki a szerényfiú a zsánere, viszont a nagyképű fiúknak van egy rejtett oldala.


Egy olyan nagyképű srácot mindenki élvez, aki poént csinál csak a viselkedéséből és valójában nem gondolja komolyan az egészet. Egy olyan srácot, aki csak viccből nagyképűsködik és alapból nem nagyképű ,egy ilyen srácot lehet szeretni. Egy 24 órás nagyképűt nem lehet szeretni.( Persze minden lehetséges, de kevés esély van rá )


Egy öntelt, arrogáns macsó nekem is bejön időnként. Viszont sose veszek egy ilyen fajta pasit komolyan, sose szeretem meg igazán, sose érzem úgy, hogy tisztelni tudnám vagy hogy helye van az én életemben. Egy ilyen férfi/fiú jó egy kalandra, egy bulira, egy röpke időre, és ez talán eddig mind jónak hangzik, DE egy ilyen fiú még arra a rövid időre sem kapja meg a valóban értékes érzelmeket, mint pl. a szerelem, a tisztelet , és biztos, hogy életem 90%-át NEM fogom vele megosztani, épp azért mert olyan amilyen.


Talán a pasik erre azt mondanák, hogy " Levan sz*rva, úgyse akarok komoly kapcsolatot senkivel " , viszont nem is komoly kapcsolatról van csak szó, hanem maga az értékelésről. FIÚK : egy testet lehet értékelni, ez tuti, de kb. 1-4 napig. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, hogy hamar kiábrándulok egy izomagytól, de hogy senki sem veszi komolyan az ilyen fickókat az is biztos.


És azért, előbb vagy utóbb, minden férfinak gáz érzés tudni, hogy valóban nincs egyetlen személy sem és NEM IS VOLT egyetlen személy sem, aki tisztelte és szerette őt, mármint ŐT, és nem csak a testét, a mamin meg a papán kivül. Tehát minden fiúnak ajánlanám, személy szerint, hogy gondolja nagyon jól meg, hogy milyen karaktert választ, mert nem biztos, hogy a rövid távon szerzett örömökből boldogság keletkezik hosszú távon

2010. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 haggyámán ***** válasza:
Nem hülyeségből, de nekem tényleg Adonisz testem van. =D
2010. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

adonisz test.:D hisszük ha látjuk.;)

egyébként nekem a MAGABIZTOS srácok jönnek be.:)

2010. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont;D
2010. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kettő köztiek:)
2010. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!