Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért van, hogy nem bánok...

Az miért van, hogy nem bánok meg dolgokat, hibákat, amiket a múltban elkövettem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt rossz döntésekre,ami tönkretette az életemet,más embereket eltaszítok magam mellől. Ilyenek. Ha rá gondolok egyszerűen nem bánom. Pedig tudom,hogy rossz döntés volt,de nem bánom,miért?
2018. dec. 12. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem és nem,

nem, nem bánok semmit sem.

Akár jó, akár nem,

ami volt, minden mindegy nekem.


Nem, nem és nem,

nem, nem bánok semmit sem.

Ami volt, szertehullt,

mind hazug, kinek kell az a múlt?


Máglyát gyújtottam én

minden emlék közé.

És sok bánat, öröm:

mindent megköszönök!

Régi szerelmekért

sírni ugyan mit ér?

Mindent, mindent, ha kell,

elölről kezdek el.


Nem, nem és nem,

nem, nem bánok semmit sem.

Akár jó, akár nem,

ami volt, minden mindegy nekem.


Nem, nem és nem,

nem, nem bánok semmit sem.

Múlt velem nem jöhet,

mert életem ma kezdődik - veled!

2018. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert minden rosszban van valami jó!

Amúgy ne is bánd, és ne minősítgesd jónak vagy rossznak - csak lásd hogy Veled ez megtörténhetett. Ne vedd még hibának sem!

Minden ami történik egy szakasz az utunkon. A jelenben kell eldönteni majd hogy ha visszatér egy hasonló helyzet akkor hogyan döntesz.

Mindig a jelen a fontos! A múlt - elmúlt.

A jelenben, és jövőben ha hasonló helyzet áll elő - legyél bölcs, és úgy cselekedj hogy ha holnap meghalnál - és visszanézhetnél azt mondhatnád h: basszus ezért megérte...

2018. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert fafej vagy és beképzelt.

A makacskodók meg is érdemlik, hogy a rossz döntésik melletti kitartásba belegebedjenek...

Megbánni, és onnantól másképpen csinálni más jó irányba vinne.

De nem! Csak azért se!

2018. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem a múltban élsz. A múltban elkövetett hibák tettek azzá, aki most vagy. Ez sokkal jobb, mintha mindig azon agyalnál, hogy mi lett volna ha...
2018. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy autista vagy, vagy pszichopata.

A többi érzésed rendben működik?

2018. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!