Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hagyjam magam kihasználni?...

Hagyjam magam kihasználni? Csak mert szeretem ezt a fiút? 14/f

Figyelt kérdés

Az oldal anonimitásából kifolyólag mindent szeretnék leírni. Egy másik kedves kérdező is az én helyzetemben volt, kérlek ne keverjetek ide más kérdéseket az oldalról.

Tehát a helyzet a következő: 2 hónappal ezelőtt megismertem egy fiút erről az oldalról. Ő 19/f (hamarosan 20) én pedig 14/f vagyok. A srácnak az volt a problémája, hogy elég sok embert ismer és másnak mutatja magát feléjük mint amilyen, sexulális vonzalmat érez fiúk iránt, de szerelemet nem tudna elképzelni velük. Én viszont igen. Nagyon sokat beszélgettünk, megismertük egymást belülről. Eljött az ideje, hogy találkozzunk. Még mindég úgy tudja, hogy nem 14 vagyok hanem 17 éves. Egy napot lógtam miatta suliból, anyumék gyanították, hogy lógtam de sikerült kihazudnom magam. Ezután is egyre többet beszélgettünk, majd elmondtam neki a valódi életkoromat. Hál' istennek továbbra is komolyan vett, sőt szerettünk volna még egyszer találkozni mielőtt lemegy a Balatonra dolgozni. Szóval tudja, hogy 14 éves vagyok én is tudom, hogy ő 19, de a sok beszélgetés és egy személyes találkozás után úgy éreztem beleszerettem. Ha azt mondta volna, hogy szúrjak a szívembe egy tört megettem volna. Sőt azt hiszem most is megtenném.


Mielőtt másodjára is találkoztunk volna, elkezdtünk érdeklődni egymás teste iránt. Kinek mekkora stb.

És felmerült bennem az orális sex lehetősége. Ő elfogadta az ajánlatomat. Igen tudom, nagyon pedo szaga van, de megtörtént és rettenetesen jó volt. Okításokon túl vagyok ezzel kapcsolatban így ezt ne.


Eközben én szerelemet vallottam neki, miközben tudtam, hogy fiúk iránt érzelmileg nem kötődik. Ezt el is mondta nekem. Felfogtam. Én tovább szeretem sőt mindenemet odaadnám, hogy ő boldog legyen. De akkor valamilyen szinten hagynám magam kihasználni. De ha viszont megszakítom vele a kapcsolatot akkor tudom, hogy az szomorúságot okoz neki így az meg nekem nagyon rossz. Mit tudnék tenni? Én képes lennék elviselni MIATTA, hogy kihasznál, csak olyan nehéz elhinni, hogy ez az én sorsom. Ti mit gondoltok erről?


2010. jún. 23. 12:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
14 évesen így elb*szni az életed...
2010. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha azt akarod, hogy szeressen, kínálkozz föl neki egy anális közösülésre. Megvan a remény, hogy így belédszeret. Ha az orál már megvolt, az anál se lesz annyira gáz...
2010. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nemértem, hogy az ilyen aranyos, érzékeny srácok miért nem heterok? :)
2010. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

énsem értem. nekem is jóljönne egy helyes jófej kedves...megértő,romantikus. hetero pasi(L):(


a kérdésre a válaszom: sztem az a biszex 17éves pasi jól megmondta a tutit. azt kéne csinálnod.lehet h fáj....dee meg kell tenned...:S

2010. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Lehet, hogy először fájni fog, de egy anális szex ilyenkor összehozza az embereket.
2010. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

02:29

ebbe kicsit belekötnék :D

ha senki nem tesz fel jelentést,akkor nincs gáz :D

amúgyis, szeretkezésnél se tesz vki feljelentést :D

2010. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp maradjatok kapcsolatban egymással. Sajnos kicsi rá az esély, de reménykedek én is, hogy lesz valami, és hogy se te, se ő ne legyetek boldogtalanok. De nagyon nem jó ez így, ahogy te elmondtad... egy ideig kibírnád mellette ezt a kihasználósdit, de utána mi lesz, ha tényleg tönkre mész? Sajnálom, hogy egyenlőre így néz ki a helyzeted, és hogy nem tudtam többet segíteni rajtad...
2010. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!