Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is vágytok vándor vagy...

Ti is vágytok vándor vagy remete életmódra?

Figyelt kérdés

Mármint hí' a természet, meg az egyedüllét?


Nem túl komoly kérdés.



2018. szept. 23. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Például idén nyáron kétszer is voltam biciklivel a határ és Bécs közti nemzeti parkban. A világ legélhetőbbnek tartott városában, Bécsben jól sem éreztem magam hanem alig vártam hogy újra a természetben legyek. Kb. 20 évet fiatalodtam a vadonban történő hosszú kerékpározástól. :))

Van a bakancslistámon fémdetektoros aranyrög kereső életmód is valahol a világ ismert aranymezőin. Meg egy olyan helyre költözés a természetbe ahol egész évben kellemes nyár van. Afféle Krokodil Dundee vagyok.

Egy ideális lakhely a sok közül:

[link]

Az úgynevezett digitális nomádoknak is hasonló vágyaik vannak, utaznak, akár a természetben dolgoznak a laptopjukon.

Vagy itt ez a hölgy is erdő széli házba költözött és a laptopján dolgozik otthon:

[link]

Egyik rokonom egy kisalföldi erdő széli tanyán él, a rendszerváltás óta önellátóként és irigylésre méltóan kiegyensúlyozott élete van.

Ez a férfi meg 30 évet töltött az alaszkai vadonban faházban. YouTube videók is találhatók róla:

Dick Proenneke

[link]

2018. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Váó
2018. szept. 23. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kicsit, minden évben tervezem, hogy felmegyek egy hétre a nyaralónkba teljesen egyedül, telefon és internet nélkül, maximum könyveket vinnék vagy pár sorozatot tv re
2018. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
ha remetére és magányosra nem is teljesen, de ha végre megtalalnam életem párját akkor tök szívesen laknék vele együtt az első válaszoló által kuüldött első képen lévő házban. Internet, meg telefon nélkül
2018. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Hiába mész az erdőbe. Már mindenki ott van. Hétvége, hétvége. Hiába mész az erdőbe.
2018. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezt tenném ha nagyobb összeghez jutnék, mert gyűlölöm a társadalmat. De úgy minden nélkül belevágni elég öngyilkosjelölt dolog lenne.
2018. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is vágyom egy ilyen életre. Egyedül, vagy valakivel élni egy kis faházban, az erdő közepén. Remete életmódot folytatni.:D

Ha minden összejön, meg is valósítom. A társadalomból máshogy nem tudnék kivonulni, amit élveznék is...

18/F

2018. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!