Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan beszélgessek, mindenkiv...

Hogyan beszélgessek, mindenkivel? Másnak olyan könnyen megy. Én nem tudok, pedig olyan jó lenne ha menne és mindenkivel tudnék beszélgetni. SEGÍTSÉG

Figyelt kérdés

Most megyek majd gimibe és úgy érzem ,h nem tudok beszélgetni. A mostani osztálytársaimmal is olyan "erőltetett" volt, mintha nem én lennék. Társaságban nem tudod egykönnyen feloldódni. Nem vagyok valami laza, mindig ezen görcsölök. A filmekben olyan könnyen megy minden, meg az összes embernek az életben, de nekem nem megy.

Segítség!!

Mi van velem? Majd megváltozik ez? Mit tegyek??


2010. jún. 19. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen változik :) Ahogy befejezed a görcsölést (magadnak támasztott akadály)
2010. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Bár én debilekkel voltam összezárva általánosba, szóval nah.. :D Féltem, h a gimi is ilyen lesz, szerencsére nem lett... Matekos osztályban vagyok, ahol hasonló kaliberű emberek vannak, mint én... Ha nekedvaló gimit választottál, akkor királyul fogod magad érezni, és nevetni fogsz, hogy ez most neked problémát jelent :)

17F (most megyek 11.be)

2010. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én is pont ugyanígy vagyok, és sajna nem tudom a megoldást
2010. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ugyanilyen vagyok.

mostanra mintha változott volna valamennyit.

én úgy voltam ezzel,hogy nem igazán mondtam ki amit érzek.magamba tartottam...

Gondolkodtam ezen,hogy nem kéne így viselkednem,hogy miértvagyok ilyen? Aztán rá egy hétre rászántam magam, mikor beszélgettünk oszt.társammal kimondtam azt amire gondolok, amit éreztem akkor.Felszabadító érzés volt, és azóta sokkal jobban kommunikálok. Lehet neked is ez a bajod, hogy nem mered kimondani az érzésed.

Viszont osztály előtt pl verset vagy valami felolvasni még most sem igazán merek.

Úgy őszintén mindig ilyen voltam,kiskoromba is...:/

Ma olvastam egy betegségről, a poszttraumás stressz.Ismered?

[link]


Lehet ,hogy nekem ez van,bár nem lehetek benne 100%ig biztos.

Lehet Neked is fog változni ez, de a lényeg,hogy szerintem ne görcsölj ezeken! mert csak rosszabb lesz a helyzet.Fogadd el magad így ahogy vagy, én már elfogadtam,hogy ilyen visszahúzodó vagyok,azóta nem izgat ki elegyedik velem szóba,a lényeg,hogy ne lássák rajtad,hogy stresszelsz.

De ha ez nem fog változni, akkor lehet pszichológus kiderítené mióta és miért vagy ilyen...Gondolkodtam ezen én is, még várok egy picit.:)

18.L

2010. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!